Patronat medialny


 


Michał Syrowatka (13-0, 4 KO) i były mistrz Europy Rafał Jackiewicz (46-13-2, 21 KO) zakończyli przygotowania do sobotniej gali w Ełku. Pięściarze zmierzą się w umownym limicie do 67 kg na dystansie dziesięciu rund w pojedynku reklamowanym pod hasłem "Bitwa Pokoleń".

- Forma jest bardzo dobra, jest bardzo zadowolony z przygotowań i pracy wykonanej w ostatnich miesiącach - mówi Syrowatka, który w ostatnich tygodniach miał okazję sparować m.in. z niepokonanymi na zawodowych ringach Przemysławem Runowskim i Kamilem Młodzińskim.

- Limit do 67 kg jak zawsze będzie stanowił dla mnie problem, ale taki już jestem. Tradycyjnie moim głównym pojedynkiem jest konfrontacja z wagą, a dzień walki to już przyjemność - zapowiada z kolei Jackiewicz, który przed walką z Syrowatką sparował m.in. z medalistą amatorskich mistrzostw Polski Markiem Pietruczukiem.

Podczas ełeckiego wieczoru z boksem kibice zobaczą również m.in. walki z udziałem Macieja Miszkinia, Dariusza Sęka i Norberta Dąbrowskiego. W Ełku swoje zawodowe debiuty zaliczą także Piotr Podłucki oraz Paweł Stępień.

Kup bilet na galę Ełk Boxing Night >>