Patronat medialny


 


12 grudnia na gali w Ełku dojdzie do ciekawie zapowiadającej się walki pomiędzy Michałem Syrowatką (13-0, 4 KO) i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata oraz mistrzem Europy Rafałem Jackiewiczem (46-14-2, 21 KO). Dla Syrowatki, najlepszego polskiego pięściarza wagi super lekkiej, może to być najtrudniejszy test w zawodowej karierze.

-  Jackiewicz to zawodnik, który przyciągnie na trybuny wielu kibiców. Pojedynek z pewnością będzie ciekawy. Rafał jest bardzo dobrym zawodnikiem, w końcu to były mistrz Europy. Zawsze stanowi zagrożenie - powiedział Syrowatka w rozmowie z portalem Boxing.pl

-  Cały czas pracuję nad tym, aby doskonalić swoje rzemiosło pięściarskie, np. wyprowadzać więcej uderzeń po przyjęciu na blok. Dopracowujemy mój styl. Idzie to bardzo dobrze. Skupiamy się także nad tym, abym zadawał coraz więcej ciosów. Cały czas się rozwijam i przez jakiś czas to się na pewno nie zmieni. Kibice będą zadowoleni z moich walk - przekonuje podopieczny Andrzeja Gmitruka.

Konfrontacja z Syrowatką będzie dla Jackiewicza powrotem do Ełku, gdzie "Wojownik" kilka lat temu stoczył jedną z najdramatyczniejszych walk w historii polskiego boksu zawodowego, wygrywając z Delvinem Rodriguezem.  

Podczas pięściarskiego wieczoru w Ełku zaboksują również m.in. najlepszy polski zawodnik wagi super średniej Maciej Miszkiń, zaliczany do europejskiej czołówki wagi półciężkiej Dariusz Sęk i Norbert Dąbrowski.

Kup bilet na galę Ełk Boxing Night >>