Patronat medialny


 


Mariusz WachDotychczasowy promotor boksującego w kategorii ciężkiej Mariusza Wacha (24-0, 12 KO) - Mariusz Kołodziej z Global Boxing Promotions podpisał wieloletni kontrakt z Jimmy Burchfield's Classic Entertainment & Sports na współpromocję "Polskiego Olbrzyma".

- Właśnie takich ludzi potrzeba nam w boksie - powiedział po sygnowaniu umowy Burchfield. - Już w grudniu na własne oczy przekonaliśmy się, jak potężny jest Mariusz Wach i jak bardzo jego team z Global Boxing jest zdeterminowany, by uczynić go kolejnym mistrzem świata wagi ciężkiej.

- By znaczyć coś w tej klasie wagowej, trzeba być dużym i silnym. Spójrzcie na braci Kliczko - mają razem 97 zwycięstw i 88 nokautów. Takiej właśnie siły potrzeba do osiągania sukcesów na tym poziomie, i taką siłę ma Mariusz Wach, jego rekord mówi sam za siebie - dodał nowy opiekun "Polskiego Olbrzyma".

- Współpraca nad tym projektem z takim promotorem jak Jimmy Burchfield to coś wspaniałego. Najważniejsze jest dla nas, że udało nam się znaleźć promotora, który ma odpowiednią wiedzę i mądrość. On wie, jak buduje się mistrzów, nie boi się ciężkiej pracy i przede wszystkim dotrzymuje danego słowa - skomentował parafowanie kontraktu Mariusz Kołodziej.