Patronat medialny


 


Znalezione obrazy dla zapytania: dillian whyte ringpolska.pl"

Dillian Whyte (26-1, 18 KO) z respektem wypowiada się o swoim najbliższym rywali Mariuszu Wachu (35-5, 19 KO). Brytyjczyk zapowiada jednak, że 7 grudnia rozprawi się z Polakiem, a potem bez żadnych obaw przystąpi do walki o pas WBC wagi ciężkiej z Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO).

- Wach jest bardzo twardy i doświadczony. To mocny rywal zdający sobie sprawę, co oznaczałaby dla niego wygrana ze mną. Spodziewam się twardego i mocnego Wacha, ale teraz to mój czas - mówi "The Body Snatcher". - Planuję rozbić kolejną czaszkę i zrobić krok do walki o mistrzostwo świata. To będzie dla mnie ważny pojedynek i cenne doświadczenie. Wach to uznany zawodnik, boksował z najlepszymi, o cóż więcej mógłbym teraz prosić?

- Wildera nie boję się ani trochę. Gdy będę miał się z nim spotkać, nie zamierzam się wygłupiać czy krzyczeć "Bomb Squad". Wilder to tylko wysoki koszykarz z Alabamy, który pracował w McDonaldzie. To nie jest żaden dzieciak z ulicy, zły chłopiec, cały ten jego wizerunek to ściema! - przekonuje Whyte będący od lipca (aktualnie czasowo w zawieszeniu) obowiązkowym pretendentem do tytułu WBC.