Patronat medialny


 


Byky pretendent do tytułu mistrza Polski kategorii ciężkiej Marcin Najman (15-6, 11 KO) poinformował, że póki co rezygnuje z pomysłu bokserskiej walki na gołe pięści z gwiazdą Youtube'a Bonusem BGC.

"Moi Drodzy , obiecałem wam informację co dalej. Ostatecznie w tym roku już nie wracam . Poświęcę się rehabilitacji operowanych w listopadzie barków. Muszę być w formie podczas kolejnej walki, bo na porażkę nie mogę już sobie żadną pozwolić .
Moją kolejną walkę,która odbędzie się, wszystko wskazuje wiosną, oraz kolejnego rywala, ogłoszą organizatorzy kolejnych moich walk . A co do Bonusa BGC i jego chęci walki ze mną. Bonus to sympatyczny gość i pozytywna postać. Wziął się ostro do roboty. Najlepsze że trenujemy w tym samym Gymie tylko ja późnymi wieczorami, co uwiecznił w jednym z filmików. Uważam, że Ci którzy go do tego namawiają robią mu krzywdę. Ale ok, jeżeli już tak bardzo tego chcesz, to wygraj jakąś walkę i po tym możemy to zrobić." - napisał na Facebooku "El Testosteron", który po nieudanym rewanżu z Rihardsem Bigisem w kwietniu, przegrał niedawno pojedynek w formule MMA z Pawłem Trybałą.