Patronat medialny


 


Były pretendent do tytułu mistrza Polski wagi ciężkiej Marcin Najman przegrał  wczoraj z Pawłem Trybałą na gali MMA organizowanej przez organizację FFF.

Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie - "Trybson" najpierw powalił "El Teststerona" na matę, a potem zasypał go serią uderzeń, po której sędzia ringowy przerwał rywalizację.

Po opuszczeniu klatki Najman ogłosił, że na dobre żegna się ze sportem. Kilka tygodni wcześniej zawodnik z Częstochowy, również przed czasem, po raz drugi przegrał walkę bokserską z Rihardsem Biggisem. 

"Nie udało się . Wieku się nie oszuka. Była to moja ostatnia walka w karierze. Pomimo iż wiedziałem , ze jedyną szansą dla mojego rywala będzie wejście w nogi i ze nie podejmie walki na pieści, to pomimo to i tak nie zdążyłem tego wejścia w nogi wybronić. Już refleksu brak. [...] Dziękuje wszystkim którzy przez lata mnie wspierali.Teraz już pozostaje mi rola Promotora bokserskiego i dawanie szans na piękną sportową przygodę młodszym zawodnikom. Kolejna gala Boxing Night 16 już w październiku .Teraz zasłużony odpoczynek." - napisał w mediach społecznościowych "El Testosteron".