Patronat medialny


 


Marcin Najman (15-6, 11 KO) poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zakończył bokserską karierę. 40-letni "El Testosteron" w niedzielę na gali w Starachowicach zrezygnował w pierwszej rundzie z walki z Rihardsem Bigisem z powodu kontuzji prawego barku.

- Niestety, ale zdrowia i wieku oszukać się nie da. Moja chęć rewanżu za Narodowy była tak wielka, że gdzieś zagubiłem zdrowy rozsądek. Była to moja ostatnia walka bokserska w życiu - przekazał Najman.

- Czeka mnie już tylko walka pożegnała. Ale w formule gdzie będzie można używać nóg i innych technik. Tak wielki żal, jak nie można już robić tego co się tak bardzo uwielbiało. Ostatni raz byłem w ringu sobą w walce o mistrzostwo Europy i pozostało mi te piękne chwile pamiętać - podsumował zawodnik z Częstochowy.

Marcin Najman pierwszą walkę na zawodowym ringu stoczył w kwietniu 2001 roku. W ubiegłym roku wrócił do boksu po ponad 4-letniej przerwie, jednak dwie porażki z Rihardsem Bigisem okazały się jego ostatnimi występami między linami.