Patronat medialny


 


Marcin Najman od kilku lat częściej występuje w roli organizatora gal sportów walki, niż sam na nich występuje. Teraz "El Testosteron" podjął się dużego przedsięwzięcia i zamierza zorganizować bokserską imprezę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gala ma odbyć się 26 maja przyszłego roku.

Najman zgłosił pomysł, żeby podczas imprezy na największym stołecznym obiekcie doszło do jego walki z Arturem Szpilką (20-2, 15 KO), jednak pomysł został szybko odrzucony przez promotorów pięściarza z Wieliczki. Niewykluczone jednak, że "Szpila" na Nardowym wystąpi z innym rywalem.

- Spotkaliśmy sie porozmawiać z Andrzejem Wasilewskim, promotorem Szpilki, o ewentualnych zestawieniach jego zawodników na mojej gali. Nie rozmawialiśmy o zestawieniu Najman - Szpilka, a o ewentualnym zestawieniu Wach - Szpilka, bądź Szpilka - Zimnoch - zdradził Najman.

- Andrzeja Wasilewskiego mozna lubić bądź nie, ale trzeba przyznać, że nikt nie dba tak o swoich zawodników jak on Nikt poza nim w Polsce nie wydał tak wielu pieniędzy na utrzymanie grupy bokserskiej, stypendia dla zawodników i całą związaną z tym infrastrukturę. Powiem szczerze, że za to go podziwiam i niejednokrotnie jak słyszę jak żalą się pózniej na niego co niektórzy jego zawodnicy, to odbieram to z zażenowaniem, bo nikt w tym kraju nie dba tak o zawodników jak Andrzej - mówi "El Testosteron".

Pierwszą imprezą sportów walki organizowaną na Stadionie Narodowym była gala KSW, która sprzedała komplet biletów. Gali bokserskiej na tym obiekcie jeszcze nie realizowano.