Patronat medialny


 


Kamil ŁaszczykKamil Łaszczyk (13-0, 6 KO) wchodzi w finałową fazę przygotowań przed pierwszą obroną pasa WBO Inter-Continental wagi piórkowej. 22-letni pięściarz grupy Global Boxing podczas planowanej na 29 czerwca gali w Ostródzie skrzyżuje rękawice z Andrejem Isajewem (23-3, 7 KO).

- Isajew to bardzo doświadczony zawodnik, który dobrze bije kombinacjami. Przez całą walkę będę musiał pozostać uważny, aby nie przyjąć żadnego nieprzyjemnego ciosu - mówi Łaszczyk.

- Jak zwykle będę chciał pokazać kibicom, że na moich walkach ciężko się nudzić. Mam nadzieję, że Isajew jest gotowy na wojnę, ponieważ ja wychodzę do ringu po wygraną - zapewnia zawodnik trenujący aktualnie w Dzierżoniowie pod okiem Piotra Wilczewskiego.

- Obóz treningowy rozpoczęliśmy skupiając się na sile i przygotowaniu kondycyjnym, nie zapominaliśmy także o technice. Kamil sparuje z ciekawymi polskimi pięściarzami, to jest dla niego bardzo aktywny rok. Przez ostatnich kilka miesięcy pozostawał w wysokiej dyspozycji i nie powinien mieć żadnych problemów natury fizycznej w dniu walki - twierdzi Wilczewski, który do gali w Ostródzie przygotowuje także m.in. Pawła Głażewskiego, Kamila Szeremetę oraz Piotra Gudela.

Bilety na galę "SKOK Wołomin Boxing Show" w Ostródzie dostępne są na portalu ebilet.pl.