Patronat medialny


 


W sobotę w Hotelu Warszawianka odbędzie się gala Knockout Boxing Night 14. Podczas tej imprezy kibice będą świadkami powrotu na ring Fiodora Czerkaszyna, który miał roczną przerwę od boksowania. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed KBN 14?

Fiodor Czerkaszyn - Javier Francisco Maciel
Niepokonany pięściarz wagi średniej wraca na ring po raz pierwszy od przebytego w czerwcu zabiegu prawej dłoni oraz zakażenia koronawirusem. Czerkaszyn jest zdecydowanym faworytem pojedynku z rywalem, który w przeszłości boksował o mistrzostwo świata i był klasyfikowany w rankingu magazynu "The Ring". Pięściarz grupy KnockOut Promoions powinien szybkościowo zdominować Argentyńczyka, który jest dużo bardziej doświadczony i prezentuje niewygodny, kontrujący styl. Można spodziewać się, że Czerkaszyn w pierwszych rundach zachowa czujność i nie rzuci się do przodu, ale w z każdą rundą będzie rozbijał Maciela coraz mocniej, a w drugiej połowie walki wymusi przerwanie pojedynku.

Typ Ringpolska.pl: Fiodor Czerkaszyn przed czasem - kurs 1.80

Mateusz Tryc - Jorge Luis Garbey
Pięściarz z Wyszkowa prawdopodobnie stanie przed najtrudniejszym testem na zawodowych ringach. Garbey to zawodnik, który odnosił spore sukcesy na krajowym podwórku w boksie olimpijskim. Rywalizował ze znakomitymi pięściarzami i potrafił z nimi wygrywać. Tryc jest faworytem tej walki, jednak z pewnością ewentualna wygrana nie przyjdzie mu łatwo. Polak jest zawodnikiem, który lubi wywierać presję i zadawać wiele ciosów. Tym razem trafi na przeciwnika, który prezentuje podobny styl, a dodatkowo ma duże doświadczenie oraz nie jest łatwy do trafienia. Walka może być w pierwszej połowie wyrównana, jednak ostatecznie młodość oraz aktywność Tryca powinny pozwolić mu na zachowanie idealnego bilansu.

Typ Ringpolska.pl: Mateusz Tryc na punkty - kurs 1.60

Rafał Wołczecki - Dmytro Bohdanow
Utalentowany pięściarz z Wrocławia po raz trzeci zaboksuje na zawodowych ringach i będzie to jego najbardziej wymagający przeciwnik. Wołczecki słynie z silnego ciosu i obie swoje dotychczasowe walki szybko wygrał przed czasem. Podczas KBN 14 zmierzy się z rywalem, który nigdy nie został znokautowany i ma zdecydowanie więcej profesjonalnego doświadczenia. Bukmacherzy przewidują, że pojedynek potrwa pełen dystans, jednak wydaje się, że warto zaryzykować i postawić na zwycięstwo 24-latka przed upływem zakontraktowanego dystansu. Wołczecki ze swoją energią oraz sporym potencjałem jest w stanie zastopować Ukraińca i podtrzymać serię nokautów.

Typ Ringpolska.pl: Rafał Wołczecki przed czasem - kurs 2.50

Typuj wyniki gali Knockout Boxing Night 14 w eWinner >>