Patronat medialny


 


Fiodor Czerkaszyn (16-0, 11 KO) zakończył przygotowania do pojedynku z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Javierem Francisco Macielem (33-10, 23 KO). Walka będzie główną atrakcją gali Knockout Boxing Night 14, która odbędzie się 27 marca w hotelu Warszawianka.

Jednym ze sparingpartnerów Czerkaszyna w ostatnich tygodniach był Przemysław Gorgoń. 30-letni pięściarz o przydomku "Smile" był pod wrażeniem formy pięściarza grupy KnockOut Promotions.

- Miałem okazje sparować z Fiodorem Czerkaszynem. Była to dla mnie lekcja, która motywuje do cięższej pracy. Myślę, że Fiodor jest poza zasięgiem kogokolwiek w Polsce. Luz, wyczucie dystansu, celność, cały warsztat pięściarski jest na bardzo wysokim poziomie - skomentował Gorgoń.

- Ostatni sparing przed walką zaliczony. Wszystko jest zgodnie z planem Dziękuję sztabowi oraz sparingpartnerom za pomoc w przygotowaniu do walki. Teraz trzeba złapać świeżość i do przodu - oznajmił w mediach społecznościowych Czerkaszyn.

Dla Fiodora Czerkszyna zbliżający się występ będzie powrotem na ring po rocznej przerwie i przebytym niedawno zakażeniu Covid-19. Podczas gali KBN 14 kibice zobaczą w akcji także m.in. Mateusza Tryca, Rafała Wołczeckiego, Marka Matyję oraz Adama Balskiego. Transmisja gali w TVP 1 oraz TVP Sport.