Patronat medialny


 


Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) poinformował w mediach społecznościowych, że przeszedł zabieg kciuki prawej dłoni. 25-latek przystępował z urazem do walki z Damianem Bonellim na gali KBN 16  Suwałkach, jednak pojedynek zakończył już w pierwszej rundzie.

- Już jestem po zabiegu. To właśnie jest druga strona medalu naszego pięknego sportu. Niestety rozerwałem ścięgno prawego kciuka na przedostatnim sparingu przed walką. Więc walczyłem z kontuzją -wyjawia pięściarz grupy KnockOut Promotions.

- Za kilka tygodni będę mógł przystąpić do uderzeń prawą ręką. Co nas nie zabije, to wzmocni. Dziękuję za zabieg dr. Śmigielskiemu oraz grupie Knockout Promotions za wsparcie - dodaje Czerkaszyn.

Niepokonany pięściarz po ostatnim zwycięstwie awansował na siedemnaste miejsce w światowym rankingu wagi średniej portalu statystycznego Boxrec.com. W tym roku Czerkaszyn stoczył już dwa zwycięskie pojedynki.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) jest zadowolony z pierwszego wspólnego obozu treningowego z Andrzejem Liczikiem, który niedawno został głównym szkoleniowcem grupy KnockOut Promotions. W sobotę na gali KBN 16 w Suwałkach 25-latek znokautował w pierwszej rundzie Damiana Bonellego.

- Ciężko powiedzieć, czy już coś się zmieniło w moim boksie. Pracujemy ze sobą od pięciu tygodni, więc nie jest to zbyt długo, ale muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tego okresu. Chemia między nami na pewno jest, a to ważne - mówi Czerkaszyn.

- Trener Liczik ciekawie prowadzi zajęcia. Ma indywidualne podejście do zawodnika, nie stosuje szablonów i nie chce wszystkich zmieniać w tym samym kierunku - dodaje niepokonany pięściarz kategorii średniej.

Fiodor Czerkaszyn cieszy się z kolejnej zawodowej wygranej, jednak zdaje sobie sprawę, że Bonelli nie był rywalem zaliczanym do światowej czołówki. Była to jego druga tegoroczna wygrana.

- Walka była zbyt krótka, żeby oceniać ją pod kątem efektów pracy z nowym trenerem, ale mogę powiedzieć, że pracowaliśmy nad tym wszystkim, co udało się pokazać w ringu. Pracowaliśmy nad timingiem i takimi akcjami, ale nie był to ten poziom rywala, który pozwoli ocenić, czy dużo się zmieniło - podsumowuje.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) awansował na siedemnaste miejsce w światowym rankingu wagi średniej portalu statystycznego Boxrec.com. 25-latek w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach znokautował w pierwszej rundzie Damiana Bonellego.

Do rankingu Boxrec wrócił także Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO), który jest piętnasty w zestawieniu najlepszych zawodników wagi junior ciężkiej. "Diablo" w sobotę stoczył pierwszy zawodowy pojedynek od kilkunastu miesięcy.

W klasyfikacji Boxrec Włodarczyka wyprzedzają m.in. Mateusz Masternak, Krzysztof Głowacki i Michał Cieślak. Za jego plecami są z kolei Dilan Prasovic - oficjalny pretendent do pasa WBO oraz Chris Billam-Smith, który wkrótce zaboksuje o mistrzostwo Europy.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (18-0, 12 KO) wygrał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Damiana Bonellego (24-9, 20 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach.

Niepokonany na zawodowych ringach 25-latek od pierwszego gongu odważnie ruszył na rywala i zepchnął go do obrony. Czerkaszyn czekał na błąd Bonellego i szukał okazji do zaatakowania w drugie tempo.

Taka szansa przyszła w połowie pierwszej rundy, kiedy Argentyńczyk odsłonił się i próbował zaatakować z prawej ręki. Czerkaszyn zrobił sobie miejsce nogami i wstrzelił się idealnym kontrującym lewym sierpowym.

Bonelli padł na deski i chociaż nie dał się wyliczyć, to chwilę później dopadł do przeciwnika przy linach. Po serii ciosów bez odpowiedzi pojedynek został przerwany. Czerkaszyn zaliczył drugą tegoroczną wygraną.

Add a comment

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z  Fiodorem Czerkaszynem (17-0, 11 KO), który w walce wieczoru dzisiejszej gali KnockOut Boxing Night w Suwałkach zmierzy się z Damianem Bonellim (24-8, 20 KO).

Add a comment

O godz. 22.20 ma rozpocząć się walka wieczoru gali Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach. Na dystansie ośmiu rund rękawice skrzyżują Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO) i Damian Bonelli (24-8, 20 KO).

Pierwsza telewizyjna walka zaplanowana jest na godz. 20.00. Telewizyjną część KBN 16 otworzy pojedynek Przemysława Zyśka z Marcosem Cornejo.

Transmisja od godz. 19.50 w TVP Sport. O 19.20 od pojedynku Damiana Knyby z Dmitrijem Kalinowskim rozpocznie się transmisja online na tvpsport.pl. Skrót gali KBN 16 w TVP 1.

Add a comment

Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO) i Damian Bonelli (24-8, 20 KO) ważyli tyle samo podczas oficjalnej ceremonii ważenia przed galą Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach. Obaj pięściarze wnieśli na wagę po 73,5 kg.

Podczas gali KBN 16 na ring po dłuższej przerwie wróci dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO), który zmierzy się z Wadymem Nowopaszynem (6-2, 2 KO). "Diablo" ważył 91,8 kg, z kolei Ukrainiec 91,5 kg. Transmisja na żywo w TVP Sport, skrót gali w TVP 1. 

Pozostałe wyniki ważenia:
Kamil Bednarek (76,9 kg) - Michael Szubow (76,7 kg)
Przemysław Zyśk () - Marcos Cornejo (70,6 kg)
Marek Matyja (78,8 kg) - Maksym Miszczenko (78,8 kg)
Damian Knyba (112,3 kg) - Dmitrij Kalinovskij*

*pięściarze zostaną zważeni za kilka godzin

Add a comment

W sobotę Fiodor Czerkaszyn (17-0, 11 KO) stoczy pierwszy zawodowy pojedynek od rozpoczęcia współpracy z nowym trenerem Andrzejem Liczikiem. Niepokonany pięściarz kategorii średniej na gali Knockout Boxing Night 16 w Suwałkach zmierzy się z Damianem Bonellim (24-8, 20 KO), który już dwukrotnie boksował na galach organizowanych w Polsce.

- Bonelli jest niebezpieczny, niektórzy kibice go skreślają, ale ja wiem, że on przyjedzie tutaj wygrać. Jest w dobrej formie i na pewno trzeba będzie uważać - mówi pięściarz grupy KnockOut Promotions.

- W walce z Łukaszem Maćcem pokazał, że potrafi sprawić sporo problemów. Jest nieustępliwy, a takich zawodników nie można lekceważyć. Ma też niewygodny styl i bije niewidoczne ciosy. W ringu wszystko się okaże - dodaje Czerkaszyn.

Dla 25-latka będzie to drugi tegoroczny występ. W marcu wygrał wysoko na punkty z innym Argentyńczykiem - byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Javierem Francisco Macielem.

- Z nowym trenerem przerabiamy nowe rzeczy i pracujemy nad elementami, które wciąż mogę rozwijać. Chcę teraz pokazać to w walce i zobaczyć, jak to będzie funkcjonować - podsumowuje Czerkaszyn.

W Suwałkach na ring wróci także m.in. dwukrotny mistrz świata wagi junior ciężkiej Krzysztof Włodarczyk (58-4-1, 39 KO), który zmierzy się z Vadymem Nowopaszynem (6-2, 2 KO). Transmisja w TVP 1 oraz TVP Sport.

Add a comment