Patronat medialny


 


Aleksy Kuziemski

Maciej Miszkiń (13-0, 4 KO) przewiduje, że Aleksy Kuziemski (22-3, 6 KO) pokona w sobotę podczas gali w Białymstoku Doudou Ngumbu (27-3, 11 KO) w pojedynku o pas WBF wagi półciężkiej. Pięściarz grupy 12 Round KnockOut Promotions spodziewa się, że doświadczony Kuziemski wykorzysta błędy techniczne reprezentanta Francji.

- Myślę, że Aleksy upoluje Ngumbu z kontry. Francuz atakując mocno podnosi brodę do góry, Aleks powinien to wykorzystać. Ngumbu pewnie przyciśnie na początku, ponieważ taki ma styl, ale jak nie trafi mocno Aleksa, to myślę, że przy mądrym boksowaniu Kuziemski powinien wygrać – mówi Miszkiń.

- Aleks czasami nie zauważa ciosów z prawej ręki, ale na szczęście Francuz bije mało mocnych ciosów z tej strony. Bardziej koncentruje się na lewych sierpach. Życzę Aleksowi wygranej, jestem bardzo ciekawy tego pojedynku i na pewno wybiorę się na galę – zakończył pięściarz, który niedawno przeszedł operację kontuzjowanej ręki, a już na początku przyszłego tygodnia podda się kolejnemu zabiegowi.