Patronat medialny


 


Już jutro, w Londynie, promowany przez grupę Dariusza Snarskiego, Aleks Kuziemski (21-2, 5 KO) stanie przed wielką szansą wywalczenia mistrzowskiego tytułu federacji WBO w wadze półciężkiej. Rywalem Polaka będzie faworyt miejscowej publiczności, Nathan Cleverly (21-0, 10 KO). Zarówno Vince Cleverly - ojciec i trener walijskiego zawodnika - jak i jego promotor, Frank Warren, wierzą w to, iż ich podopieczny pokona ściągniętego na ostatnią chwilę Polaka. 

- Kuziemski jest notowany w rankingu WBO o trzy miejsca niżej niż anonsowany wczoraj Tony Bellew. Jest medalistą amatorskich mistrzostw świata i w 2009 roku spotkał się w ringu z Jurgenem Brahmerem. Cały problem polega na tym, że Nathan musi się teraz psychicznie przygotować na kolejną zmianę rywala. Musi pokonać Polaka i wierzymy w to, że tak się stanie. Po tym starciu, czekają go większe walki - powiedział Warren.

- Widzieliśmy w internecie pojedynek Kuziemskiego z Brahmerem i wiemy mniej więcej czego możemy się spodziewać. Dla Nathana nie jest to łatwa sytuacja, ale poradzi sobie z tym - dodał ojciec i zarazem trener Cleverly'ego, Vince.