Patronat medialny


 


Hussars - Desert HawksJuż 14 grudnia na warszawskim "Torwarze" kibiców boksu zawodowego czeka kolejna dawka emocji - polski team Hussars Poland stoczy mecz w lidze zawodowej World Series of Boxing z przyjezdną ekipą Algeria Desert Hawks. Tydzień wcześniej drużynę prowadzoną przez trenera Huberta Migaczewa czeka sprawdzian w odległej Argentynie z miejscowymi Condorsami.

Po ostatnim występie Husarii oczekiwania są duże. Tydzień temu na ringu w Gdyni Hussars zaskoczyli wszystkich pokonując stosunkiem zwycięstw 3:2 drużynę Boxing Team Russia. Drużynę, która w zeszłym sezonie zdobyła drużynowe wicemistrzostwo ligi WSB. Biorąc pod uwagę skład, który będzie reprezentował nas na "Torwarze", emocji z pewnością nie zabraknie.

World Series of Boxing: serwis specjalny ringpolska.pl >>

W ringu pojawi się aż czterech reprezentantów, którzy w tym sezonie nie zaznali jeszcze porażki. Będą to - Mateusz Mazik (54kg), Tomasz Jabłoński (73kg), Sergiej Kuzmin (85kg) oraz Michał Olaś (91+kg). Ostatnim reprezentantem, który wystąpi w lidze po raz pierwszy jest bardzo utalentowany Dawid Michelus (61kg).

- Przygotowania do imprezy idą pełną parą. Po efektownej wygranej nad Rosjanami zawodnicy dostali skrzydeł i z pewnością nie zawiodą oczekiwań i staną na wysokości zadania w meczu z Algierą. Czy wyjdziemy z grupy w tym sezonie? Wszystko jest możliwe, jeszcze tydzień temu nikt na nas nie stawiał, a teraz mamy już na koncie zwycięstwo z wicemistrzami zeszłego sezonu. Jedno jest pewne - na "Torwarze" emocji nie zabraknie - mówi Krystian Cieśnik, event menedżer Hussars Poland.

Bilety na galę zakupić można na stronie www.ticketpro.pl oraz we wszystkich Empikach w kraju.