Patronat medialny


 


HussarsW piątkowy wieczór w Gdyni swój pierwszy pojedynek w lidze WSB przed własną publicznością rozegra drużyna Hussars Poland. Polska ekipa, która w swoim debiucie w World Series of Boxing uległa w zeszłym tygodniu  1-4  Mexico Guerreros, podejmie zawodników z Team Russia.

W kategorii koguciej Mateusz Mazik skrzyżuje rękawice z Muhammadem Shekovą. Obaj pięściarze jutrzejszym startem zadebiutują w WSB. Teoretycznie dużo cięższe zadanie miał będzie przed sobą w wadze lekkiej Adil Aslanov,  którego rywalem będzie jeden z motorów napędowych Rosjan w drodze do zeszłorocznego finału - Adlan Abdurashidov. Na wyżyny umiejętności wznieść się będzie musiał także Tomasz Jabłoński (waga średnia). Przeciwnikiem Polaka będzie Aleksandr Ivanov, który w pierwszym sezonie WSB wygrał wszystkie cztery walki. W wagach półciężkiej i ciężkiej barw Hussars bronić będą dwaj Białorusini, odpowiednio: Sergei Kuzmin i Yan Sudzilouski. Kuzmin spotka się z Eduardem Yakushevem, a Sudzilouski z Vitalym Kudokhovem - pogromcą samego Clemente Russo.

Bezpośrednią transmisje z meczu Hussars Poland - Team Russia obejrzeć będzie można od godz. 21.00 w TVP Sport i na kanale Youtube >>

Tabela Grupy A po pierwszej kolejce
WSB

http://www.youtube.com/watch?v=CM1CwHmcIgM{jcomments on}