Patronat medialny


 


Amerykanin Harry Keitt może zostać nowym głównym trenerem grupy KnockOut Promotions. Szkoleniowiec, który ma na koncie współpracę m.in. z Jarrellem Millerem, przyleci w poniedziałek do Warszawy i rozpocznie treningi z zawodnikami największej polskiej grupy bokserskiej.

Jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, trener z USA na stałe przeniesie się do Warszawy, gdzie na co dzień będzie pracował m.in. z dwukrotnym mistrzem świata wagi junior ciężkiej Krzysztofem Głowackim czy niedawnym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamilem Szeremetą.

Keitt przez lata pracował w legendarnym Gleason’s Gym na Brooklynie. Jeszcze jako pięściarz, Keitt miał okazję sparować m.in. z Muhammadem Alim. Dochodził także do finału turnieju Golden Gloves, a jednym z jego pierwszych trenerów był George Washington, w przeszłości sparingpartner Joe Louisa.

Amerykanin był szkoleniowcem m.in. byłego mistrza świata Dmitrija Sality, Ashleya Theophane'a czy Johna Duddy'ego. Najdłużej pracował w Jarrellem Millerem, którego trenował od 16. roku życia. Keitt przez krótki czas trenował również z Tomaszem Adamkiem oraz Michałem Chudeckim.