Patronat medialny


 


Eddie Hearn, promotor mistrza świata WBA i IBF wagi ciężkiej Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO), był z wizytą w Las Vegas, gdzie oglądał hale, w których można byłoby zorganizować rewanżowy pojedynek jego podopiecznego z Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Wygląda na to, że do szlagierowo zapowiadającej się konfrontacji dojdzie ostatecznie w T-Mobile Arena. 

- Z obu stron jest ogromne zainteresowanie tym, by rewanż odbył się właśnie tam. Rozmowy w ciągu najbliższych tygodni dadzą odpowiedź, czy uda nam się to zrealizować - powiedział Hearn po spotkaniu z przedstawicielami zarządzającego halą koncernu MGM. 

T-Mobile Arena, w której w sierpniu spotkają się Floyd Mayweather Jr z Conorem McGregorem, pomieścić może około 20 tysięcy kibiców. 

Władimir Kliczko i Anthony Joshua po raz pierwszy skrzyżowali rękawice w kwietniu w Londynie. Przez techniczny nokaut w jedenastej rundzie po dramatycznym boju zwyciężył Brytyjczyk. Kliczko przed walką zagwarantował sobie prawo do rewanżu na wypadek porażki, jednak póki co nie ma stuprocentowej pewności, że z niego skorzysta.