Patronat medialny


 


Izuagbe Ugonoh nie krył swojego zachwytu pojedynkiem Anthony'ego Joshuy (19-0, 19 KO) z Władimirem Kliczką (64-5, 53 KO). Polski "ciężki" wygraną przez Brytyjczyka walkę skomentował w mediach społecznościowych. 

- Jestem podekscytowany tą walką, naprawdę kozacka walka! - powiedział "Izu". - Myślę, że wszyscy długo czekali, by oglądać boks w wadze ciężkiej na takim poziomie. Takie wymiany, były nokdauny, było dramatycznie... Joshua ostro tutaj pokazał, że potrafi wytrzymać presję. Był na deskach, podniósł się, był bardzo zmęczony. Myślałem, że Władek go w tym momencie skończy, ale pięknie to przetrzymał. Jestem pod ogromnym wrażeniem, na początku samego Władimira, który zrobił w tej walce niesamowitą robotę i przez długo czas myślałem, że ją wygra.

- Taki boks wszyscy chcemy oglądać, oby takich walk jak najwięcej! Ja dla Władimira mam w tym momencie dużo większy szacunek niż miałem wcześniej... pomimo tego, że był niepokonany przez 11 lat, ale styl, w jakim to robił mi się nie podobał. Tutaj mieliśmy ten głód walki i to jest to, co każdy chce oglądać. Naprawdę super wieczór, złapałem super zajawkę! - stwierdził Ugonoh, dodając: - Uważam, że Joshua trochę za dużo tego mięsa wrzucił, 113 kilogramów nie jest mu potrzebne. Władimir wszedł z wagą 109 kilogramów i pięknie się poruszał na nogach. Myślę, że 110 kilo wystarczyłoby Joshule na przyszłość, żeby i mocno bić i być bardziej mobilnym w ringu.