Patronat medialny


 


Tony Bellew jest przekonany, że Anthony Joshua (18-0, 18 KO) pokona w sobotę w walce gigantów wagi ciężkiej Władimira Kliczkę (64-4, 53 KO). Typ Brytyjczyka to wygrana jego rodaka do czwartej rundy. "Bombardier" z Liverpoolu zaznacza przy okazji, że zwycięstwo Bellew nad Kliczką będzie miało zupełnie inny wymiar niż wiktoria Tysona Fury'ego z listopada 2015 roku. 

- Tyson Fury zniszczył Władimira Kliczkę mentalnie, on go złamał, ale to też jest część tej gry - jeśli nie jesteś w stanie znieść gorąca, musisz wynieść się z kuchni - mówi Bellew w wywiadzie dla IFL TV. - Tak czy siak Fury jest teraz linearnym mistrzem wagi ciężkiej. To on jest tym, który pokonał najlepszego, na jego terenie. I za to zawsze będzie mu się należał szacunek. Nie zapominajmy, czego on dokonał!

- Anthony Joshua wyjdzie do Kliczki bez żadnych mentalnych sztuczek, po prostu mówiąc: "znokautuję cię!". I zrobi to jako sportowiec, on mówi to jako sportowiec, to nie są jakieś medialne gierki. On nie wyskoczy na konferencję w stroju Batmana, on po prostu powie: "znokautuję cię!" - przewiduje niedawny pogromca Davida Haye'a.

Pojedynek Joshua - Kliczko odbędzie się w sobotę na stadionie Wembley w Londynie. Stawką pojedynku będą pasy WBA i IBF kategorii ciężkiej. Galę pokaże Polsat Sport.