Patronat medialny


 


Steve Cunningham uważa, że 41-letni Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) jest w stanie, wbrew typom sportowych bukmacherów, pokonać 29 kwietnia faworyzowanego Anthony'ego Joshuę (18-0, 18 KO). "USS" zwraca uwagę na fakt, że doświadczony Ukrainiec zna dobrze rywala z czasów, gdy gościł go na swoim obozie jako sparingpartnera. 

- Myślę, że wiele zależy od tego, jakiego Władimira zobaczymy w ringu - mówi Cunningham w wywiadzie dla boxingtalk.com. - Jeśli to będzie Władimir głodny boksu, to może pokonać Joshuę. 

- Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że Władimir dobrze sobie radzi z zawodnikami, którzy byli u niego na obozie. On miał u siebie Joshuę i jest teraz bardzo pewny siebie. Ale żeby było jasne, Joshua to jest gość, jest atletyczny, silny i jest w stanie to wygrać- tłumaczy utytułowany filadelfijczyk i dodaje: - Jeśli Władimir będzie nieobecny, tak jak w walce z Furym, to będzie to dobry wieczór dla Joshuy.

Stawką pojedynku Władimira Kliczki z Anthonym Joshuą będą mistrzowskie pasy wagi ciężkiej federacji WBA i IBF. Walkę obejrzy na żywo na stadionie Wembley ponad 90 tysięcy widzów.