Patronat medialny


 


Znalezione obrazy dla zapytania: wilder fury ringpolska.pl

Choć Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) w lutym ubiegłego roku zdemolował w ringu Deontaya Wildera (42-1-1, 41 KO), nadal uważa Amerykanina za najlepszego (oprócz siebie) pięściarza globu.'

- Nie kocham Wildera ani trochę, dla mnie jest kupą gów**, ale nie sądzę, by jakikolwiek ciężki poza mną mógł Wildera pokonać. Tylko jeden człowiek może to zrobić i jestem nim ja. Według mnie pozostałych on by zniszczył - powiedział "Król Cyganów" w rozmowie z Begind The Gloves.

Deontay Wilder po porażce z Tysonem Furym, która była pierwszą w jego zawodowej karierze, na długi czas zniknął całkowicie z życia publicznego. Kilka miesięcy temu powrócił, domagając się rewanżu ze swoim pogromcą. Fury póki co ma jednak inne plany - chce zmierzyć się w unifikacyjnym boju o cztery pasy z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). Co prawda sąd arbitrażowy rozpatruje jeszcze zażalenie ekipy "Bronze Bombera" stojącej na stanowisku, że Fury'ego do rewanżu zobowiązują zapisy kontraktowe, niewiele jednak wskazuje na to, by nawet korzystne dla Amerykanina orzeczenie było w stanie stanąć na drodze starciu Fury - Joshua.