Patronat medialny


 


Wygląda na to, że 14 sierpnia w Arabii Saudyjskiej dojdzie ostatecznie do walki o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO).

Oficjalne ogłoszenie pojedynku nastąpić powinno w nadchodzącym tygodniu, choć podobno walka była gotowa do anonsowania już w sobotę. 

Co ważne dla Joshuy, termin starcia z Furym wypadłby już po zakończeniu Igrzysk Olimpijskim, co pozwoliłoby na obecność w jego narożniku trenera Roba McCrackena, będącego dyrektorem sportowym brytyjskiej kadry narodowej.

Add a comment

Walka o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) jest już pewna, a jej oficjalne ogłoszenie powinno nastąpić wkrótce - powiedział w wywiadzie dla FightHub Eddie Hearn.

Promotor Joshuy zdradził, że hitowy pojedynek ogłosić można by ogłosić już nawet podczas jutrzejszej gali Canelo - Saunders, jednak impreza będzie transmitowana ekskluzywnie przez DAZN, a Fury współpracuje w USA i Wielkiej Brytanii z innymi nadawcami.

Add a comment

Filip Hrgović uważa Anthony'ego Joshuę (24-1, 22 KO) za faworyta w planowanej na lato walce o prymat w kategorii ciężkiej z Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO).

- Joshua ma więcej atutów, by wygrać. Bije mocniej, składa lepiej kombinacje, dobrze posługuje się lewym prostym i porusza się na nogach, jest też lepszy w półdystansie - ocenił Chorwat w wywiadzie dla Sky Sports.

- Fury ma niewygodny styl boksowania, jest szybki i gibki, ale to tyle. Według mnie Joshua ma więcej atutów, jest bardziej kompletnym zawodnikiem, ale zobaczymy. To będzie trudna walka dla obydwu, choć nieco większe szanse daję Joshui - dodał Hrgović 

Tymczasem bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo w szlagierze w królewskiej dywizji dają Fury'emu - kurs na "Króla Cyganów" wynosi 1,6, a na Joshuę - 2,6.

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl

Anthony Joshua (24-1, 22 KO), w przeciwieństwie do Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), nie udziela się ostatnio zbyt często w mediach, ale na sali treningowej szykuje formę na walkę o cztery pasy wszech wag. AJ nie ma wątpliwości, że rozprawi się z Furym i udowodni, że to on jest przyszłością wagi ciężkiej. 

- Szykuje się, by rozbić mur, nic mnie nie powstrzyma. Jestem gotów znieść każdy ból, torturę, poradzić sobie z każdą przeciwnością, by wygrać tę walkę - oznajmił czempion WBO, WBA i IBF podczas podcastu Troya Deeneya.

- Wiem, że to ja jestem królem kategorii ciężkiej i będę nim jeszcze długo. Szybko przeszedłem swoją drogę, ucząc się na swoich błędach przed publicznością. Wszedłem do boksu nie po to, żeby być jego częścią, ale żeby go przejąć. Ja nadaję na zupełnie innych falach - dodał Joshua.

Do starcia Joshuy z Furym dojść ma na początku sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Oficjalne ogłoszenie pojedynku spodziewane jest w najbliższych dniach.

Add a comment

Kilka dni temu informowano, że w weekend może nastąpić oficjalne potwierdzenie terminu oraz miejsca walki pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). Na oficjalną wiadomość w tej sprawie kibice wciąż nie mogą się doczekać, ale Eddie Hearn pozostaje optymistą i wierzy, że sprawę uda się sfinalizować w tym tygodniu.

Według szefa Matchroom Boxing, wszystkie zainteresowane strony otrzymały już drafty pełnej umowy na organizację pojedynku, który ma odbyć się 7 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Jeśli nie będzie większych uwag, rozmowy mogą szybko zmierzać ku szczęśliwemu zakończeniu. Jeśli kontrakty zostaną podpisane, będzie to pierwszy w historii pojedynek o pasy WBA, WBO, WBC i IBF wagi ciężkiej.

W ostatnich dniach narastało napięcie wokół walki o absolutne mistrzostwo świata "królewskiej" dywizji. Bob Arum coraz głośniej mówi o swoich wątpliwościach dotyczących finalizacji pojedynku i rozpoczął już nawet rozmowy o możliwej trzeciej walce Fury'ego z Deontayem Wilderem. Cały czas priorytetem obozu Brytyjczyka pozostaje konfrontacja z Joshuą.

Add a comment

Promujący Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) Frank Warren zdradził w rozmowie z SecondsOut, że otrzymał od ekipy Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) propozycję umowy z inwestorami z Arabii Saudyjskiej, którzy mieliby sfinansować pojedynek o bezdyskusyjne mistrzostwo świata kategorii ciężkiej. 

Umowę z Saudami negocjował w ostatnich dniach promotor Joshuy Eddie Hearn. Według nieoficjalnych informacji dzięki kontraktowi Fury i Joshua otrzymaliby za walkę po 75 milionów dolarów. 

Jeśli obóz "Króla Cyganów" zaakceptuje wypracowaną przez Hearna ofertę, do pięściarskiego szlagieru dojdzie w Arabii Saudyjskiej na przełomie lipca i sierpnia.

Add a comment

Eddie Hearn robi, co może, by sfinalizować pomyślnie rozmowy z inwestorami z Arabii Saudyjskiej dotyczące sfinansowania planowanej na przełom lipca i sierpnia walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO). Promotor Joshuy przyznaje, że nie ma dla swojego zawodnika żadnej sportowej alternatywy na wypadek fiaska negocjacji. 

- Nie mam żadnego planu B, a jestem gościem, który zawsze plan B mieć lubi. Teraz jednak wszystko postawiłem na jedną kartę - mówi Hearn, zaznaczając, że wciąż pozostaje optymistą. 

- Nie zdarzyło mi się jeszcze, by walka, rozmowy na temat której były tak zaawansowane, się posypała - przekonuje szef grupy Matchroom Boxing.

Według nieoficjalnych doniesień Arabia Saudyjska gotowa jest przeznaczyć na gaże dla Fury'ego i Joshuy 150 milionów dolarów. Pieniądze między czempionów, zgodnie z wcześniejszą umową, podzielone zostaną po równo.

Add a comment

Frank Warren ma wątpliwości, a Eddie Hearn nie ma żadnych i przekonuje, że ogłoszenie walki Anthony'ego Joshuy (24-1, 22 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) jest już tylko formalnością. 

Promotor AJ-a zdradził, że trwają aktualnie prace nad kolejną - już czwartą - wersją umowy z inwestorami z Arabii Saudyjskiej, którzy mają podobno wyłożyć aż 150 milionów na gaże dla pięściarzy. 

Szef Matchroom Boxing potwierdził jednocześnie, że w kontekście starcia Joshua - Fury wchodzą w grę trzy daty - 24 i 31 lipca oraz 7 sierpnia.

Add a comment

Trwają ostatnie rozmowy dotyczące planowanej na lato walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO). Do starcia brytyjskich czempionów dojść ma w Dżeddzie w Arabii Saudyjskiej 24 lipca, 31 lipca lub 7 sierpnia. 

- Pojedynek jest dogramy jak tylko to możliwe. Wszystko jeszcze jest w toku, ale walka dojdzie do skutku. Na 100 procent - zakomunikował promujący Joshuę Eddie Hearn.

O ostatecznym terminie boju o prymat w królewskiej dywizji zadecydują Saudowie, którzy w dużej mierze sfinansują hitową konfrontację. Oficjalne ogłoszenie powinno nastąpić w ciągu najbliższych dni.

Add a comment

Kliczko i Joshua spotkali się w rocznicę swojej walki

Anthony Joshua (24-1, 22 KO) chce wykorzystać każdą możliwą okazję, by zwiększyć swoje szanse na pokonanie Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) w walce o cztery pasy kategorii ciężkiej. AJ zadeklarował w rozmowie z Pep Talk UK, że w tym kontekście jest otwarty na współpracę z Floydem Mayweatherem Jr i Władimirem Kliczką, z którymi od jakiegoś czasu utrzymuje stały kontakt.

- Mayweather to wspaniały człowiek, świetnie byłoby mieć obok siebie kogoś z takim bokserskim mózgiem - powiedział Joshua. - Piłkarze muszą się trzymać z piłkarzami, a bokserzy z bokserami. Lwy nie trzymają się z owcami, czyż nie? Dobrzy pięściarze powinni przebywać w towarzystwie jeszcze lepszych, by się rozwijać, więc z pewnością skorzystałbym z pomocy Foremana, Holyfielda, Durana, Hearnsa, Leonarda czy Mayweathera, na sto procent!

- Co do Władimira Kliczki, to jest on zawsze mile widziany. On jest inspiracją, nawet dla dzieciaków w gymie, więc dobrze byłoby mieć go po swojej stronie - dodał czempion federacji WBA, WBO i IBF. 

Do starcia Joshuy z Furym dojść ma na przełomie lipca i sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Oficjalne ogłoszenie pojedynku spodziewane jest w najbliższych dniach.

Add a comment

Organizatorzy walki Anthony Joshua (24-1, 22 KO) - Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) nie obawiają się konkurencji ze strony Igrzysk Olimpijskich. Jak zdradził boxingscene.com promujący AJ-a Eddie Hearn, do starcia o cztery pasy wagi ciężkiej dojdzie 24 lipca lub w którąś z dwóch kolejnych sobót. 

Według Hearna obozy obu pięściarzy zaakceptowały już ofertę finansową przedstawioną przez potencjalnego gospodarza pojedynku (najprawdopodobniej będzie to Arabia Saudyjska), który wskaże niebawem ostateczną datę hitowej konfrontacji.

- Nie mamy wyboru. Bierzemy tę datę, którą oni wybiorą. (...) Obie strony zgodziły się na propozycję i teraz dopinamy detale. Jeszcze nie ustaliśmy dokładnego terminu. Wstępnie jest to 24 lipca, może się to przesunąć na wczesny sierpień, ale na pewno nie później - zakomunikował szef grupy Matchroom Boxing.

Add a comment

Tuż po północy polskiego czasu polskiego Anthony Joshua (24-1, 22 KO) zamieścił w mediach społecznościowych komunikat dotyczący unifikacyjnego boju o cztery pasy wagi ciężkiej z Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO) planowanego wstępnie na lipiec.

- Pozytywna wiadomość wieczorem. 258 MGT i Matchroom Boxing otrzymały pierwszą oficjalną ofertę organizacji walki o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej. Wygram, jak Bóg da! Nie można się już nigdzie schować, nadchodzę! - napisał AJ.

Obozy Joshuy i Fury'ego już blisko miesiąc temu podpisały kontrakty na hitowy pojedynek, który jednak nie dojdzie do skutku, jeśli nie znajdzie się inwestor gotów go sfinansować. Promujący czempiona federacji WBA, WBO i IBF Eddie Hearn w czwartek zapewnił, że ma już co najmniej trzy interesujące oferty od potencjalnych gospodarzy super-walki. 

Add a comment

24 lipca na stadionie Wembley w Londynie może dojść do walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). Eddie Hearn poinformował, że jest to jedna z opcji, które zostały przedstawione obu pięściarzom do wyboru.

Decyzja w sprawie miejsca oraz daty pojedynku o absolutne mistrzostwo świata wagi ciężkiej ma zapaść w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin. Jednocześnie Hearn wyjawił, że Wembley raczej nie zostanie wybrane z powodu niepewności dotyczącej zapełnienia stadionu kibicami.

Najbardziej prawdopodobną lokalizacją walki jest Arabia Saudyjska. Pięściarze zaboksują o pasy WBA, WBC, WBO i IBF oraz tytuł "The Ring" kategorii ciężkiej. 

Add a comment

Eddie Hearn oświadczył w rozmowie ze Sky Sports, że w weekend przedstawi Tysonowi Fury'emu (30-0-1, 21 KO) i Anthony'emu Joshui (24-1, 22 KO) trzy lub cztery możliwe lokalizacje walki o bezdyskusyjne mistrzostwo świata kategorii ciężkiej. 

Obozy brytyjskich czempionów trzy tygodnie temu sygnowały kontrakty na hitowe starcie z zastrzeżeniem, że w ciągu miesiąca musi się znaleźć gospodarz wydarzenia gotowy sfinansować imprezę. 

Nieoficjalnie mówi się, że faworytami do roli organizatora walki Joshua - Fury są Arabia Saudyjska, Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W grę wchodzą też Wielka Brytania i Stany Zjednoczone, o ile będzie zgoda na udział kibiców.

Add a comment

Eddie Hearn zakomunikował, że Anthony Joshua (24-1, 22 KO) rozpoczął obóz treningowy przed walką z Tysonem Fury (30-0-1, 21 KO). Do starcia o cztery pasy wagi ciężkiej dojść ma w lipcu. 

Aktualnie trwają poszukiwania gospodarza pojedynku, którego sfinansowanie pochłonie kilkaset tysięcy dolarów. Jak zapewnia promujący AJ-a Eddie Hearn, sprawy zaczęły ostatnio nabierać tempa. 

- Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko będzie załatwione. Data walki to lipiec. Rozmowy przebiegają znakomicie i dopinamy już kwestię areny. Ogłoszenie nastąpi we właściwym czasie - oświadczył szef grupy Matchroom Boxing.

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl

Od dłuższego czasu trwają globalne poszukiwania inwestora, który sfinansowałby pojedynek o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). Ostatnio pojawił się jednak cień szansy, że brytyjską walkę wszech będzie można zorganizować na Wyspach, a część budżetu imprezy pokryć pieniędzmi ze sprzedaży biletów... o ile uda się uzyskać zgodę na galę z udziałem publiczności. 

- Jeśli będzie to 100-tysięczny stadion Wembley, to Anthony Joshua w to wchodzi! - mówi promotor czempiona WBA, WBO i IBF Eddie Hearn.

- Musimy wykonać swoją robotę i objechać świat, zebrać wszystkie oferty, ale AJ powiedział mi kategorycznie: jeśli to może być Wembley, pełne, to wchodzę w to! - dodał szef Matchroom Boxing.

Aktualnie faworytem do roli gospodarza walki Joshua - Fury wydaje się być Arabia Saudyjska. Inne możliwe lokalizacje to Katar i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Add a comment

Eddie Hearn zadeklarował, że w tym tygodniu chciałby ostatecznie wybrać lokalizację walki o cztery mistrzowskie pasy kategorii ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

Pomyślna finalizacja negocjacji z potencjalnym gospodarzem hitowego starcia jest czynnikiem kluczowym w sytuacji panującej  aktualnie na świecie, gdyż wiąże się to z pozyskaniem funduszy na sfinansowanie przedsięwzięcia. 

Dwa tygodnie temu obozy Joshuy i Fury'ego podpisały kontrakty na pojedynek, z zastrzeżeniem, że gdyby nie udało się znaleźć w ciągu miesiąca zamożnego inwestora, obaj pięściarze będą mogli zacząć szukać innych rywali. Alternatywą - choć póki co mało realną - pozostaje jeszcze organizacja walki na stadionie Wembley (o ile udałoby się uzyskać zgodę na obecność kibiców).

Add a comment

Eddie Hearn zdradził, że otrzymał propozycję ogromnego wsparcia finansowego na organizację walki Anthony'ego Joshuy (24-1, 21 KO) z Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) w jednym z państw Dalekiego Wschodu. Spekuluje się, że tajemniczy biznesmen jest gotów zainwestować w pojedynek o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej ponad 200 milionów dolarów!

- Mogę powiedzieć tylko tyle, że chodzi o Azję. Nie Makao, ale niedaleko - powiedział promotor Joshuy.Dail Mail. - To realna opcja i pieniądze dla tego człowieka nie są problemem. 

- Z punktu widzenia biznesowego to trochę dziwne, ale nie o to tutaj chodzi, tu chodzi o zdobycie trofeum, bo to największa impreza na świecie. I tak na to patrzy ta osoba, która po prostu chce mieć to wydarzenie w swoim kraju. Tu nie chodzi o bilety czy jakąś rządową inwestycję - zapewnił Hearn, dodając: - Wiele walk można zrobić, jeśli poda się właściwą kwotę - kwota dla tej osoby była bez znaczenia.

W ostatnich dniach w kontekście lokalizacji starcia Joshuy z Furym wymieniane były dwie lokalizacje z Dalekiego Wschodu - Chiny i Singapur.

Add a comment

Eddie Hearn potwierdził w rozmowie ze Sky sports, że wraz z Frankiem Warrenem i Bobem Arumem mają zamiar dotrzymać ogłoszonego kilka dni temu 30-dniowego terminu na finalizację rozmów w sprawie walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). 

Promotorzy obu pięściarzy kontrakty na hitowy pojedynek już podpisali, jednak nadal nie ustalono, gdzie i kiedy ma do niego dojść. Wyjaśnić ma się to w ciągu miesiąca.

- Mamy już marzec, chcemy to zrobić jak najszybciej, więc lepiej czuć presję i mieć wyznaczony termin, według mnie dobry. To jest właściwy czas, by zamknąć tę sprawę - ocenił promotor AJ-a. 

- Rozmowy z kilkoma lokalizacjami zaczęliśmy już kilka tygodni temu. Jesteśmy w dobrym punkcie, obie strony są ze sobą w kontakcie. Myślę, że za jakiś tydzień będziemy mogli przekazać zawodnikom nowe wiadomości i konkretne oferty - dodał Hearn.

Według nieoficjalnych doniesień największe szansę na rolę gospodarza walki Joshua - Fury mają Arabia Saudyjska, Katar, Zjednoczone Emiraty Arabski i Wielka Brytania (o ile będzie można na Wyspach zorganizować imprezę z udziałem publiczności).

Add a comment

Floyd Mayweather Jr jest otwarty na współpracę z czempionem WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). Były król rankingów P4P deklaruje nawet, że chętnie pomoże Brytyjczykowi w przygotowaniach do unifikacyjnej walki z mistrzem WBC Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO).

- Chciałbym zacząć pracować z Joshuą już niedługo, jesteśmy w stałym kontakcie, rozmawiamy ze sobą - powiedział w podcaście The Disruptive Entrepreneur "Money" Floyd, który był gościem specjalnym grudniowej gali Joshua - Pulew. 

- Z Tysonem Furym spotkałem się parę razy, świetny, interesujący gość, lubię, gdy śpiewa po walkach. Widziałem chyba dwa jego pojedynki, przeciwko Wilderowi. Joshua ma ogromne doświadczenie, Fury też, ale myślę, że porażka wzmocniła Joshuę. Ta walka to ciekawe zestawienie, w boksie nigdy nic nie jest pewne. Obaj są znakomitymi sportowcami. Tak jak powiedziałem, nie mogę się doczekać spotkania i współpracy z Anthonym Joshuą - dodał Mayweather.

Do starcia Anthony'ego Joshuy z Tysonem Furym dojść ma na przełomie czerwca i lipca, prawdopodobnie w jednym z krajów Bliskiego Wschodu.

Add a comment

Jak nietrudno się domyślić, Frank Warren jest był zachwycony faktem, że Eddie Hearn "wybiegł przed szereg" i zakomunikował światu za pośrednictwem ESPN, że kontrakty na walkę o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO) zostały podpisane. 

- Wszyscy złożyli swoje podpisy, akceptując warunki, ale nie będzie ogłoszenia pojedynku bez wspólnego oświadczenia, a to wszystko pojawiło się nagle znikąd - stwierdził promotor Fury'ego w rozmowie z talkSPORT.

- Nie jesteśmy zadowoleni, ale mleko się już rozlało i nic na to nie poradzimy. Przed nami jednak jeszcze długa droga, musimy przecież znaleźć lokalizację. W tej chwili mamy kilka ofert i zastanawiamy się nad nimi - powiedział szef Queensberry Promotiosn, dodając: - Uwierzę w tę walkę, gdy zobaczę ich w ringu. Na razie dużo jest jeszcze do zrobienia, ale gramy w tej sprawie do jednej bramki.

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl

Wczoraj Eddie Hearn zdradził w rozmowie z ESPN, że podpisano kontrakty na walkę o bezdyskusyjne mistrzostwo świata wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO) i Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO). Tony Bellew jest przekonany, że jego były kolega z grupy Matchroom Boxing może zafundować faworyzowanemu "Królowi Cyganów" pierwszą porażkę w zawodowej karierze.

- Według mnie Joshua to jedyny gość, który ma atuty niezbędne do pokonania Fury'ego. Potrafi przebić się do półdystansu, umie bić odpowiednio szybko, by ciosy dochodziły celu i uderza wystarczająco mocno, by posłać Tysona na deski i go zranić - ocenił Bellew w rozmowie z talkSPORT 2. 

Do starcia Joshuy z Furym powinno dojść na przełomie czerwca i lipca, o ile promotorom pięściarzy uda się w ciągu najbliższego miesiąca wypracować porozumienie w kwestii lokalizacji hitowego pojedynku.

Add a comment

Anthony Joshua (24-1, 22 KO) przekonuje, że nie przejmuje się werbalnymi atakami Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) i z niecierpliwością czeka na moment, gdy wreszcie stanie ze swoim wielkim rywalem w ringu.

- Fury może sobie robić, co chce, nie ma to dla mnie znaczenia! - stwierdził AJ w programie JD Road to Undisputed. - Może się wygłupiać na konferencjach prasowych, może się wygłupiać w trakcie walki, trzymać ręce za plecami. Ja to uwielbiam, to wszystko jest częścią tego przedstawienia i to jest jego robota, moja robota to zamknąć to show.

Czempion wagi ciężkiej federacji WBA, WBO i IBF dodał, że starcie z "Królem Cyganów" nie będzie dla niego uwieńczeniem kariery, a jedynie jej kolejnym rozdziałem:

- On powiedział, że po walce ze mną może zmierzy się z Chisorą, a potem będzie gotów odejść. Ale przede mną jeszcze dużo wyzwań w boksie, droga do bezdyskusyjnego mistrzostwa to tylko część tej podróży, a nie jej kres. Wiem, że go pokonam, bo ja już patrzę dalej. Chcę więcej i to nie będzie dla mnie koniec - oświadczył Joshua.

Według ostatnich doniesień do konfrontacji Joshuy z Furym miałoby dojść 26 czerwca lub 3 lipca, najprawdopodobniej na Bliskim Wschodzie.

Add a comment

Znalezione obrazy dla zapytania: joshua molina ringpolska.pl

Anthony Joshua (24-1, 22 KO) stanowczo odrzuca oskarżenia ze strony Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO), jakoby miał blokować finalizację rozmów na temat unifikacyjnej walki w kategorii ciężkiej. 

- Nie wiem, czym jest ten pojedynek dla niego, ale ja po prostu chcę go pokonać! - mówi czempion federacji WBA, WBO i IBF. - Jesteśmy obaj w tym biznesie i jesteśmy liderami, jednak ja chcę być numerem jeden, bezdyskusyjnymi mistrzem świata!

- Starczy już tych przepychanek na Twitterze, trzeba teraz zaklepać tę walkę i dać dobre show. Chcę spożytkować energię na niesienie ludziom radości a nie dołowanie ich. Wiem, że mogę go pobić, wierzę w to i to udowodnię - zapewnia AJ.

Według ostatnich doniesień do starcia Joshuy z Furym miałoby dojść w czerwcu w jednym z krajów Bliskiego Wschodu.

Add a comment

Bokserscy kibice na całym świecie wyczekują oficjalnego ogłoszenie walki o cztery pasy wagi ciężkiej pomiędzy Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) i Tysonem Furym (30-0-1, 21 KO). AJ udzielonym w weekend wywiadzie wskazał prawdopodobną datę hitowego pojedynku.

- To powinien być czerwiec. Uwierzcie mi! To będzie walka dla kibiców, dla tych, którzy domagali się jej od wielu miesięcy. Szacunek dla Fury'ego i jego ekipy. Wszyscy jesteśmy gotowi na wielkie wyzwania. Nie mogę się doczekać. Będę bezdyskusyjnym mistrzem! - zakomunikował Joshua.

Nieoficjalnie mówi się, że do starcia brytyjskich czempionów dojść miałoby na Bliskim Wschodzie. Rewanż odbyć miałby się pod koniec roku w Wielkiej Brytanii.

Add a comment

Eddie Hearn po raz kolejny potwierdził, że w ostatnich dniach nie pojawiły się żadne przeszkody mogące zastopować finalizowanie rozmów w sprawie walki Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO) z Anthonym Joshuą (24-1, 21 KO). Obie strony wymieniają się teraz ostatnimi uwagami dotyczącymi kontraktów, a podpisy na umowach mogą zostać złożone jeszcze w lutym.

- Jesteśmy na granicy ogłoszenia walki. Chcemy mieć jednak pewność, że tusz na kontrakcie jest suchy i nie mamy przed sobą żadnych przeszkód. Odbyliśmy wczoraj biznesowe spotkanie z Anthonym Joshuą, żeby dopracować ostatnie detale po naszej stronie - powiedział szef Matchroom Boxing.

Pojedynek o pasy WBA, WBC, WBO i IBF wagi ciężkiej ma odbyć się w czerwcu. Nadal nie wiadomo, gdzie dojdzie do walki, jednak ta kwestia zostanie rozstrzygnięta najwcześniej w marcu.

Wśród potencjalnych lokalizacji pojawiły się Arabia Saudyjska, Abu Zabi, Chiny oraz Stany Zjednoczone. Faworytem w tym gronie pozostaje Arabia Saudyjska, gdzie odbył się rewanżowy pojedynek Joshuy z Andym Ruizem Jr.

Add a comment