Patronat medialny


 


Kowaliow: wróciłem, Chickenson jest na mojej liście

Sergey Kovalev vs. Bektemir Melikuziev (30 stycznia): Były mistrz wagi półciężkiej Siergiej Kowalow (34-4-1) powraca na ring w pojedynku ze srebrnym medalistą olimpijskim Bektemirem Melikuziewem (6-0). Obaj zawodnicy - których różnica wieku wynosi 13 lat - stają oko w oko w limicie umownym 81 kg.

Joseph Diaz vs. Shavkat Rakhimov (13 lutego): Joseph "JoJo" Diaz Jr. (31-1) w pierwszej obronie swojej juniorskiej korony IBF przeciwko pretendentowi Szawkatdżonowi Rachimowi (15-0). Walka - w której będą ścierać się dwaj leworęczni zawodnicy - ma miejsce ponad rok po tym, jak Diaz zaskoczył Tevina Farmera, zdobywając mistrzowski pas.

Joseph Parker vs. Junior Fa (27 lutego): Rywalizacja sięgająca jeszcze czasów amatorskich staje się ważnym wydarzeniem boksu zawodowego - Joseph Parker (27-2) i Junior Fa (19-0) skonfrontują się podczas tego, co wiele osób nazywa "walką stulecia Nowej Zelandii". Obaj zawodnicy dorastali w południowym Auckland i obaj uzyskali po dwa zwycięstwa w swoich czterech amatorskich walkach. Teraz idą łeb w łeb, mając na celu zdobycie tytułu mistrza świata.

Estrada vs. Chocolatito 2 (13 marca): Ponad osiem lat po porażce z Romanem „Chocolatito” Gonzalezem (50-2) w jego pierwszym pojedynku w USA, Juan Francisco Estrada (41-3) jest mocno skoncentrowany na rewanżu. Chocolatito z powodzeniem obronił tytuł WBA juniorów w wadze muszej w pierwszym spotkaniu, ale od tego czasu awansował do kategorii 52 kg, gdzie będzie teraz bronił swojego tytułu WBA Super. W grę wchodzą również pojedynki o należące do Estady pasy WBC i Ring Magazine.

Poznaj ofertę platformy DAZN >>