Patronat medialny


 


Andrzej Wasilewski poinformował, że niemal wszystkie bilety na walkę pomiędzy Arturem Szpilką (24-4, 16 KO) i Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO) zostały wyprzedane. Organizatorzy rozważają przeniesienie gali na Stadion Miejski w Rzeszowie, gdzie pojedynek mogłoby obejrzeć więcej kibiców.

- No i stało się, nieszczęście urodzaju. Zostało nam ok. 40 biletów na krzesła i pewnie ponad setka na trybuny, a dopiero tak naprawdę rusza zainteresowanie. Rozważamy możliwość przeniesienia gali na stadion. Takiego kłopotu już wiele lat nie mieliśmy - przekazał na Twitterze szef grupy KnockOut Promotions.

Gala na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbyła się już dwa lata temu, kiedy Różański znokautował Izuagbe Ugonoha, kończąc tym samym jego bokserską karierę. Według przepisów, które będą obowiązywały w dniu organizacji gali, kibice będą mogli zająć maksymalnie 50% pojemności hali oraz 25% dostępnych miejsc na stadionie otwartym. W liczbach bezwzględnych, przewagę uzyskuje jednak stadion, który łącznie z murawą, mógłby pomieścić ponad 20 tys. kibiców.

Walka Szpilka - Różański odbędzie się w niedzielę 30 maja. Stawką pojedynku będzie pas WBC International w nowo utworzonej kategorii wagowej do 101,6 kg.

Kup PPV na galę Szpilka - Różański za 17,99 PLN >>