Patronat medialny


 


8 maja na gali KnockOut Boxing Night Łukasz Różański (13-0, 12 KO) stoczy najważniejszy pojedynek w swojej zawodowej karierze, mierząc się z Arturem Szpilką (24-4, 16 KO). Stawką walki będzie pas WBC Internmational kategorii bridger. Jednym ze sparingpartnerów Różańskiego w ostatnim czasie był Mateusz Kubiszyn, kickbokser, pięściarz zawodowy i zwycięzca turnieju "Gromda".

- Z Łukaszem w ringu zawsze jest ciężko, to kawał konia, który naprawdę ma dużo energii i ma czym uderzyć - przyznaje "Don Diego" w rozmowie z TVP3 Rzeszów i dodaje: - Teraz Łukasz staje przed ogromną szansą, to będzie zderzenie ognia i wody.

Sam Rózański przed zbliżającym się wyzwaniem jest pewny siebie. - Nastawiam się na wygraną. Jeśli się uda przed czasem, będzie super, jeśli nie, będę na pewno będę przygotowany na pełen dystans. Mam nadzieję, że nie zawiodę rzeszowskich kibiców. Będzie dobrze! - przekonuje. 

Starcie Różańskiego ze Szpilką pokazane zostanie w systemie PPV. Na tej samej gali zaboksują m.in. Mateusz Masternak, Damian Kiwior i Adam Balski.