Patronat medialny


 


Wygląda na to, że lada moment doczekamy się oficjalnego ogłoszenia walki Artura Szpilki (24-4, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (13-0, 12 KO). Pojedynek, którego stawką będzie pas WBC International kategorii bridger, odbędzie się 8 maja w Rzeszowie i będzie transmitowany w systemie PPV.

W ostatnich dniach wydawać się mogło, że ciekawie zapowiadające się starcie może stanąć pod znakiem zapytania, bo "Szpila" miał zastrzeżenia do treści przedstawionego mu kontraktu. Jak się jednak okazuje, wszystkie istotne przeszkody na drodze do pomyślnej finalizacji negocjacji najprawdopodobniej już zniknęły. 

- Wydaje się, że wszystko jest już jasne - zdradził ringpolska.pl Andrzej Wasilewski. - Otrzymaliśmy od prawnika Artura kontrakt z naniesionymi poprawkami i jesteśmy w stanie je zaakceptować.

- Wbrew pozorom korekty nie okazały się wcale istotne i jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, to 8 maja Szpilka i Różański skrzyżują rękawice, a zwycięzca walki będzie miał duże szanse na pojedynek o mistrzostwo świata - dodał szef grupy KnockOut Promotions.