Patronat medialny


 


Kontrakt grupy Golden Boy Promotions z platformą DAZN wygasa z końcem grudnia i może nie zostać przedłużony - informuje amerykański dziennikarz Mike Coppinger. Oscar De La Hoya prowadzi rozmowy z Triller Fight Club, który miałby w najbliższych latach pokazywać na swojej platformie gale jego stajni.

Sam De La Hoya ma wrócić na ring 3 lipca właśnie podczas gali Trillera, która będzie w USA pokazywana w systemie Pay-Per-View. Nazwisko rywala "Złotego Chłopca" na razie nie zostało potwierdzone, chociaż nieoficjalnie mówi się, że będzie to zawodnik UFC.

Największą gwiazdą Golden Boy Promotions jest aktualnie Ryan Garcia, który niedawno ogłosił, że potrzebuje dłuższej przerwy od boksu z powodu problemów mentalnych. Niewykluczone, że Garcia na ring wróci już na gali Triller Fight Club.

De La Hoya w ostatnich miesiącach kilkukrotnie sugerował w mediach społecznościowych, że nie jest zadowolony ze współpracy z DAZN. Amerykanin zarzucał platformie, że nie docenia promowanych przez niego pięściarzy i faworyzuje grupę Eddiego Hearna. Początkiem konfliktu pomiędzy stronami było zerwanie wieloletniej umowy z Saulem Alvarezem, który teraz regularnie współpracuje z Matchroom Boxing.