Patronat medialny


 


Od kilku miesięcy nie ma nowych komunikatów w sprawie walki pożegnalnej Tomasza Adamka (53-6, 31 KO). Pożegnanie z kibicami w wykonaniu byłego mistrza świata wagi półciężkiej i junior ciężkiej było przekładane już kilkukrotnie.

Jesienią Ziggy Rozalski zapowiadał, że "Góral" stoczy pożegnalną walkę w Polsce w maju, czerwcu lub lipcu 2021 roku. Wydarzenie miało być połączone ze ślubem córki pięściarza, który miał odbyć się w Polsce. Ostatecznie do ślubu dojdzie w maju na terenie Stanów Zjednoczonych - informuje "Super Express".

Według ostatnich informacji, występ Adamka ma być pokazany na antenach telewizji Polsat, zaś gaża ex-czempiona zostanie przeznaczona na cele dobroczynne. 43-letni Tomasz Adamek po raz ostatni boksował w październiku 2018 roku, przegrywając prze czasem z Jarrellem Millerem.

Nie wiadomo, z kim "Góral" miałby skrzyżować rękawice w pożegnalnym występie. Termin walki przekładany był z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa i zamknięciem trybun na sportowych arenach. Ostatni występ Adamka ma odbyć się z udziałem publiczności.