onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Już niebawem zostaną oficjalnie ogłoszone daty i lokalizacje półfinałowych pojedynków World Boxing Super Series - poinformowali na Twitterze współorganizujący prestiżowe zawody bracia Sauerland.

W drugim sezonie WBSS boksują pięściarze trzech kategorii wagowych - koguciej, super lekkiej i junior ciężkiej. Do fazy półfinałowej rywalizacji w limicie 91 kg dotarł Krzysztof Głowacki  (31-1, 19 KO).

Polak, który we wcześniejszej fazie turnieju wyeliminował Maksima Własowa, w boju o finał WBSS zmierzy się z Mairisem Briedisem (25-1, 18 KO). Walka odbędzie się najprawdopodobniej w marcu na Łotwie.

Komentarze   

#1 GROM 2019-01-08 11:34
Trudne wyzwanie przed Glowka. Nie chodzi mi tyle o samego Briedisa, co lokalizacje ich pojedynku, ktory zapewne odbedzie sie na Łotwie, a tam bedzie trzeba go wyraznie pobic, badz znokautowac inaczej wygrana bedzie graniczyla z cudem. Nadzieje daje to, ze lotysz w swojej ostatniej walce ze srednim zawodnikiem nie pokazal sie z najlepszej strony i moze to oznaczac tendencje spadkowa formy, lub byl to zwykly wypadek przy pracy,slabsza dyspozycja dnia. Jestem pewny, ze trener Lapin nakreski dobry plan taktyczny, zadaniem Glowackiego bedzie sie nie podpalac tylko poksowac swoje, bo u niego jak glowa sie zagotuje to jatwo przejsc z boksera swiatowej klasy, do zwyklego bijoka. Zimna glowa, konsekwentnie taktycznie i bedzie dobrze.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze