onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Już w następną sobotę w finale turnieju World Boxing Super Series w kategorii junior ciężkiej Oleksandr Usyk (14-0, 11 KO) zmierzy się z Muratem Gasijewem (26-0, 19 KO). Mistrz Europy Kamil Szeremeta liczy, że mocno bijący Rosjanin zastopuje faworyzowanego Ukraińca.

Komentarze   

+1 #1 lenzo_75 2018-07-13 18:39
Usyk zabierze Gasijewa na taką lekcje tańca, że Gasijew ma od razu zaklepany udział w Tańcu z Gwiazdami... Na poważnie - Gasijew wydaje się być na pewno mega siłaczem, świetna szczelna obrona, fajnie wyprowadzane ciosy etc etc, ale też jest lekko kołkowaty - w sensie słaba praca nóg... Taki Usyk technicznie go rozłoży na czynniki pierwsze... Już Dorticos mu wtykał między rękawice że aż głowa odskakiwała - a co dopiero Usyk ze Szkoły Tańca Łomo....
#2 thales 2018-07-14 13:14
Murat ma szansę punchera ale Usyk pokazał w walce z Briedisem,że nie jest ze szkła.Będę kibicował Muratowi ale faworytem w tej walce nie jest.Uczciwie patrząc ,nie jest to nawet 50/50. Ukrainiec ma znaczną przewagę w wyszkoleniu,ma więcej doświadczenia i zdaje się być pięściarzem bardziej inteligentnym od Gassijewa.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze