onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Tymczasowy mistrz WBC wagi półciężkiej Oleksandr Gwozdyk uważa, że jego przyjaciel Oleksandr Usyk (14-0, 11 KO) jest w stanie łatwo pokonać w finale turnieju World Boxing Suepr Series Murata Gasijewa (26-0, 19 KO).

- Najważniejsze jest, by Sasza boksował z zimną głową i nie starał się zrobić wrażenia na kibicach - zaznacza niepokonany Ukrainiec. - Sasza potrafi walczyć tak, by, jak to mówi się w boksie, zabrać Gasijewa do szkoły. 

- Nie powinien jednak bić się jak z Briedisem, bo wtedy może mieć problemy. Pamiętam, jak kiedyś mierzyliśmy się z Azerami i Sasza miał za rywala mistrza wagi super ciężkiej Medżidowa. Wówczas naprawdę martwiłem się o Saszę, ale on po mistrzowsku rozpracował rywala. On wie, jak to robić, tylko musi chcieć - dodaje Gwozdyk.

Pojedynek Usyk - Gasijew o cztery pasy dywizji junior ciężkiej i trofeum Muhammada Alego odbędzie się 21 lipca w Moskwie.

Komentarze   

#1 Victor Van Dort 2018-07-12 00:37
Bardzo wątpliwe, to walka 50 na 50 wygra ten który będzie umiał lepiej wykorzystać swoje mocne strony bez wątpienia to będzie najtrudniejsza walka dla Usyka, jeśli wygra w Rosji będzie to bardzo wyjątkowe.
#2 miroslaw szymanski 2018-07-12 05:03
Usyk jest jakis dziwny, zachowuje się jak psychopata, oby go rusek znokautował choc będzie ciężko
#3 Hezychasta 2018-07-12 14:58
Bredisa nie zabrał do szkoły, gdzie walka była również dosyć bliska to i Gassijewa nie zabierze. Może okazać się, że będzie wręcz odwrotnie.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze