Partnerzy Gali Boksu Szczecin

 


 
 

onet.pl sport


ARTV Chicago
Przegląd Sportowy

   
BRK Gladiator

Patronat medialny

 

  

Ostatnio zarejestrowani

  • Przemyslaww94
  • Patrox
  • rafcikct
  • xywz
  • michael234

<a href="https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/szczecin-boxing-night/" target="_blank"><img src="http://www.ringpolska.pl/images/banners/600x200_szczecin_2017_noflash.png"></a>

- Ludzie mogą sobie mówić, co chcą, ale ja wiem, że zwyciężę. Ja jestem z gór chłopak, z wielkim charakterem. W Biblii Dawid pokonał Goliata. Kibice powinni być cierpliwi - mówi Tomasz Adamek (43-1, 28 KO) w rozmowie z dziennikarką tygodnika Wprost, Renatą Kim. Czemu staje na ringu z większym, cięższym i faworyzowanym Władimirem Kliczką? - Bo warto powalczyć z najlepszymi - tłumaczy. - Chcę udowodnić, że mały, który bije się z dużymi chłopami, może ich pokonać - zapewnia. Adamek wie, jak wygrać. - W ringu najważniejsza jest szybkość - mówi dodając, że Kliczkę trzeba uderzać w szczękę. - Jak go tam kilka razy trafiono, to się przewracał.

Tomasz Adamek wie, że nie będzie łatwo. Nie czuje strachu. - Nie mogę się bać, bo gdybym się bał, nie byłbym w stanie wyjść na ring. Jeśli zaczynasz czuć strach, to najwyższy czas, by zakończyć karierę - podkreśla popularny "Góral".

Całość wywiadu Renty Kim z Tomaszem Adamkiem przeczytasz w poniedziałkowym "Wprost".

 

Nie masz uprawnień do komentowania

ISSN: 2082-9760

Najnowsze komentarze