onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Jarrell Miller (22-0-1, 19 KO) znokautował w drugiej rundzie Tomasza Adamka (53-6, 31 KO) na gali w Chicago. Pojedynek zakończył się po dwóch mocnych prawych podbródkowych Amerykanina.

Już w pierwszej rundzie Miller pokazał, że nie ma żadnego problemu ze skróceniem dystansu. 30-latek zbliżał się do Polaka i trafiał mocnymi uderzeniami w różnych płaszczyznach. W pierwszych trzech minutach pięściarz z USA zdążył wstrząsnąć "Góralem" lewym sierpowym na górę oraz na dół.

Na początku drugiego starcia Miller ruszył do przodu jeszcze mocniej. Trafił Adamka serią ciosów, a potem dołożył dwa mocne podbródki z prawej ręki. Po pierwszym Polak się zachwiał, po drugim przyklęknął. Adamek był na tyle oszołomiony, że został wyliczony do dziesięciu.

Dla Millera było to drugie tegoroczne zwycięstwo. Adamek przegrał po raz pierwszy od ponad dwóch lat.

Komentarze   

-1 #41 brezdi 2018-10-07 09:03
To sobie drążcie wzajemnie po przyjacielsku te drążki. Tylko nie chlejcie przy tym tyle, bo dziury w mózgu pozostają nieodwracalne.
+3 #42 Art1976 2018-10-07 09:26
Jak by Miller chciał, to skończyłby Tomasza Dutki Adamka w pierwszej rundzie, bo czego miałby się bać? Lewego prostego, sił ciosu?
Jak bardzo trzeba nie znać się na boksie, żeby zakładać że AT wyboksuje Millera, a nawet znokautuje..

Miło zobaczyć jak ten fałszywy, wylansowany na emerytach bokserskich i średniakach hipokryta - dostaje łomot od prawdziwego HW.
+4 #43 CiotkaBronka 2018-10-07 10:26
Skoro na tle Zimnocha Adamek w walce z Abellem wypadł jak prawdziwy ciężki, to ciekawe jak wypadł by z takim Millerem Zimnoch... chyba po pierwszym ciosie na widownie :D
+1 #44 Armand 2018-10-07 10:31
Cytuję CiotkaBronka:
Skoro na tle Zimnocha Adamek w walce z Abellem wypadł jak prawdziwy ciężki, to ciekawe jak wypadł by z takim Millerem Zimnoch... chyba po pierwszym ciosie na widownie :D

Pewnie tak jak Wawrzyk z Powietkinem, Szpilka z Kownackim, Kołodziej z Lebiediewem (jak sobie przypominam tę walkę to się zastanawiam jakim cudem do tego doszło)
#45 Mora88 2018-10-07 12:54
ja nie wiem albo ludzie nie widza ze Adamek jest co raz slabszy a nie lepszy brednie ze sie Szpilce podlozyl przeciez on walczyl lepiej ze Szpilka niz z Kassim. To ze przegra z millerem to pewniak bo czym mogl zagrozic . Haumonu czy Abel Kassi to byli dostarczycielam i zwyciestw rozbici . to tak jak Szpilka wypunktowal guuina to zwyciestwo nic nie daje Wacha bedzie ciezko obskoczyc wiec mozna liczyc na ciekawa walke. A Adamek dalej mowi jakby myslal ze to mozna bylo wygrac a 10 walk na 10 skonczyloby sie tak samo. Ale ludzie z takimi pogladami i zabardzo religijni nie wiedza niektorych rzeczy klapki na oczach . Dokocze ze mimo wszystko brawa za odwage ze wyszedl do Millera. a teraz emerytura on swoje zrobil niech sie inni bawia

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze