onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

 

- Miller ma swoją wagę i to on raczej będzie takim czołgiem, który idzie do przodu - mówi portalowi rinblog.pl były mistrz Europy wagi ciężkiej Albert Sosnowski, analizując dzisiejszy pojedynek Tomasza Adamka z Jarrellem Millerem. "Dragon" zwraca uwagę na bokserskie atuty Polaka, jednak obawia się, że mogą nie wystarczyć do zwycięstwa z Amerykaninem.

- Miller jest agresywnym zawodnikiem, razem ćwiczył z Kownackim, zadaje dużo ciosów, jest cięższy. Myślę więc, że szansą Tomka może być tylko dobre przygotowanie, a wiemy, że on zawsze skrupulatnie się przygotowuje. Boję się jednak, że jego praca na nogach może nie wystarczyć do zwycięstwa, bo jednak Miller jest zawodnikiem, który zawsze szuka nokautu i jest agresywny. Kibicuję Tomkowi, ale myślę, że mimo wszystko faworytem jest Miller - mówi Sosnowski.

- Tomek jest szybki na nogach, powinien wyprowadzać dużo ciosów, natomiast czy będzie w stanie udźwignąć utrzymanie presji na Millerze? Miller ma swoją wagę i to on raczej będzie takim czołgiem, który idzie do przodu. Walcząc do tyłu ciężko będzie Adamkowi zdominować przeciwnika. Myślę, że może Tomek będzie starał się celować po dołach, zamaskować ciosy na górę i szukać mocnych ciosów na korpus i może w ten sposób gdy czysto trafi na wątrobę uda mu się wygrać tę walkę przed czasem - analizuje były pięściarz.

Pojedynek Tomasza Adamka z Jarrellem Millerem będzie jedną z głównych atrakcji gali w Chicago. Transmisja w Polsacie Sport oraz Polsacie. Pojedynek Polaka z Amerykaninem ma rozpocząć się o godz. 5 nad ranem.

 

Komentarze   

-4 #1 SkazanyNaTrening 2018-10-06 12:20
This is something like a little bit of potato rot in the eider, some should not even say anything especially the guy who, after a spank from Klitcsho, gets up and thanks him for kissing and whipping with spattered boards ringo
-3 #2 Bąk 2018-10-06 13:31
Sosnowski pamietasz jak taksi driver piznal cie na szczupaka jak leciał za ring ? hehe łapałes na cytryne az miło
-3 #3 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2018-10-06 14:15
I właśnie fakt że Dragon poleciał bez użycia skrzydełek na rząd krzesełek okalający ring, uratował go od zguby.
Rogan bez kitu chciał go rozszarpać, chciał go normalnie zjeść w tym ringu!
-5 #4 Mateusz 2018-10-06 14:22
Kto to jest Sosnowski ??? :lol:
#5 SkazanyNaTrening 2018-10-06 15:02
Cytuję Mateusz:
Kto to jest Sosnowski ??? :lol:

jak to kto ? najgrożniejszy przeciwnik Najmana
#6 Slimfast 2018-10-06 15:43
Sosonowski pare lat młodszy od Adamka, niby prawdziwy ciężki, a ciekawe jak sam by wypadł z Millerem? :o
#7 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2018-10-06 16:46
Jak by wypadł Sosnowski z Millerem? To proste. Z HUKIEM .

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze