onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Przemysław Saleta uważa, że notowany w czołówce rankingów kategorii ciężkiej Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO) będzie faworytem w zaplanowanym na sobotę w Chicago starciu z Tomaszem Adamkiem (53-5, 31 KO).

- Przyznam się, że będę ten pojedynek oglądał z duszą na ramieniu... - napisał na Facebooku były rywal "Górala". - Z całych sił będę trzymał kciuki za Tomka. Mam nadzieję, że ma pomysł i formę by tą walkę wygrać, ale myślę, że Miller jest za duży, za silny i za młody na aktualne możliwości Polaka. I zbyt głodny sukcesu... tuż przed walką o tytuł...

- Mam też nadzieję, że się mylę i że w niedzielę będę mógł odszczekać moje czarnowidztwo... Miller przed czasem w drugiej połowie walki. Jeśli jednak się nie mylę , to liczę na to, że narożnik będzie wiedział kiedy powiedzieć stop... - dodał Saleta.

Komentarze   

+1 #1 TwardyCharakter 2018-10-04 14:21
Panie Saleta, pan też miał być też za duży i za silny dla Adamka. Miał pan trafiać go swoją ciężką prawą ręką podczas zadawania przez Adamka lewego prostego, podwójnego lewego etc. No i co? Taka ciężka ta twoja ręka była, że jej unieść pan nie mogłeś i sobie bark uszkodziłeś :lol:

Miller to kloc. Nawet jak Adamek nie podoła i przegra [nawet przed czasem], to i tak nie zmienie zdania, że przyjdzie mu walczyć z dynamicznym zawodnikiem i będzie świniobicie. Adamek w swoim prime z HW by go obstukał aż miło, teraz stawiam, że pod naporem Millera wysiądą mu nogi i może zabraknąć mu argumentów, ale do połowy walki hamburger będzie miał bardzo ciężko.

chociaż oczywiście wierze w wygraną
+5 #2 GROM 2018-10-04 15:16
Ja tez bardzo chcialbym wierzyc w zwyciestwo Tomka, ale jakos nie potrafie. Dla Millera nie bedzie to kolejna walka i nie zlekcewazy Adamka, bo jesli wygra zaboksuje o WBA, czyli bedzie zmotywowany. Pamietajmy, ze bukmacherzy to nie sa laicy.
+2 #3 zdowbywca85 2018-10-04 16:59
Ameryki nie odkrył. Wiadomo że Tomek tej walki nie wygra. Żeby tylko wyszedł z ringu zdrowy. Miller to straszny koń, może nie ma jednej paraliżującej bomby ale jego styl jest destrukcyjny. Będzie się wieszał na mały Adamku i bił seriami aż w końcu Tomek będzie musiał odpuścić. Miejmy nadzieję że Tomek chociaż trochę mu krwi napsuje.
-1 #4 h4 2018-10-04 20:24
Saleta ma rację tylko czy będzie na tyle odważny żeby włączyć TV? Skoro obok nie będzie komora
#5 Slimfast 2018-10-04 21:07
Moim zdaniem Adamek lepiej by zrobił jakby wział te drugą opcje najpierw ktokolwiek za dobrą kase a potem Pulew
#6 b-hop 2018-10-05 13:44
Goral ma 41 lat zeby to wygrac musialby walczyc jak z Arreola ale nogi juz nie te i wydolnosc nie ta nie da rady

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze