onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 Jarrell Miller (21-0-1, 18 KO) jest przekonany, że w dobrym stylu rozprawi się 6 października w Chicago z Tomaszem Adamkiem (53-5, 31 KO). Amerykanin zapowiada jednak, że nie zlekceważy doświadczonego Polaka. 

- Śledzę Adamka od dawna, gdy zaczynał boksować w Ameryce, chodziłem na jego walki w Prudential Center, gdzie dopingowało go mnóstwo polskich fanów, ja swoją drogą też mam polskich kibiców - powiedział "Big Baby" w wywiadzie dla Fighthype.com. - Czy Adamek najlepsze chwile ma już za sobą? Tak sądzę, ale to on sam decyduje o tym, co robi, czasem dostaje się w życiu drugą szansę. Czy on dostanie ją ze mną? Nie, do cholery! Ja zmiotę tego staruszka, ułożę go do snu, będzie bez szans!

- Ludzie mówią, że to łatwa walka. Żadna walka nie jest łatwa, jeśli przeciwnik ma dwie ręce. Jestem faworytem, bo jestem młodszy, większy i silniejszy, ale tu się wszystko może wydarzyć, więc będę ciężko trenował, by być gotów na 12 rund i spuścić mu lanie! - oznajmił Miller, zapewniając przy okazji, że nie poczuł się dotknięty określeniem "chłopiec", jako padło pod jego adresem z ust "Górala".

- To mogła być tylko kwestia językowa, być może po polsku to nie było nic obraźliwego, myślę, że nie miał nic złego na myśli, znam go długo, to porządny facet - ocenił niepokonany osiłek z Brooklynu.

Komentarze   

+2 #1 Nabuchodonozor 2018-08-09 19:53
Czarno to widzę. Obym się mylił. Tomek pokazał w walce z Abellem, że zwiekszył siłę ciosu i że jest tej siły świadom. Widać wreszcie, że przygotowanie fizyczne jest na najwyzszym poziomie i dzieki temu Tomek może byc groźny. W mojej opinii przy jego warunkach fizycznych kluczem są ciosy na korpus, tak jak u Adasia Kownackiego. Przy jego krótkich rękach trudno mu dojść do szczęki i jego ciosy na górę sa bardzo nieprecyzyjne. Za to na korpus mu wchodziło z Abellem duzo i zacnie z tego korzystał. Bijąc duzo ciosów po dole i utrzymując wysokie tempo może umeczyć Millera i spowodować, że bedzie wolny i bezradny, że opusci rece w obronie dołów i otworzy wiecej miejsca do ciosów na baniak. Gorzej jak Tomek zaśpi i dostanie gonga, bo wtedy zobaczy Najświetszą Panienkę i zapadnie w głęboki sen. Adamek ma swoje atuty ale musi zawalczyć nie tylko sercem, ale i głową. Bo tylko mądrze i konsekwentnie taktycznie prowadzac ten pojedynek ma szanse na zwyciestwo.
-2 #2 Czarny 2018-08-09 20:08
Ja licze na Tomka.
-1 #3 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2018-08-09 22:08
Cytat:
ocenił niepokonany OSIŁEK z Brooklynu.
ja [cenzura]e bak pisze niusy :D :D :D
Dobre z tym osiłkiem ;-)
+1 #4 Hbomb 2018-08-10 07:39
Miller, sylwetka typu gruszka.
#5 Łukasz Bąk 2018-08-10 12:31
To jak w końcu, obraził się o tego chłopca czy nie? Tutaj nie, kilka artykułów niżej, że trochę go to uraziło.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze