onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

Tomasz Adamek (52-5, 30 KO) twierdzi, że w przeciwieństwie do niektórych pięściarzy nie myśli o startach w MMA po zakończeniu kariery bokserskiej. "Góral" przyznaje, że co prawda miał pewne oferty ze strony federacji KSW, jednak nie planuje próbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportu.

- Martin [Lewandowski] kiedyś coś proponował, ale oczywiście to nie jest mój fach. Ja wychowałem się w boksie i tak zakończę - powiedział "Góral" w wywiadzie dla mmarocks.pl.

- Piniędzy żem poinwestował, także nie muszę za chlebem wchodzić do klatki, ale pokusa zawsze może być... Może jakiś zawodnik w stójce, żeby powalczyć, bo jak na niektórych patrzę, to w stójce porozbijałbym ich przednią ręką, bo to małe rękawice są. Tu jednak trzeba być dobrym i w parterze i w stójce, we wszystkim, to inna sztuka walki - dodał Adamek, który już w najbliższą sobotę na Polsat Boxing Night w Częstochowie zmierzy się z Amerykaninem Joeyem Abellem (34-9, 32 KO). 

Komentarze   

+1 #21 thales 2018-04-16 19:50
Cytuję Rafał Nowak:
Jak taki z Adamka kozak to niech Abella pokona jedna ręką.
Po co takie głupoty gadać, boks to nie mma i na odwrót wiec co tu porównywać umiejętności. Tak samo każdy zawodnik mma może powiedzieć, że pokona Adamka jedna nogą i pewnie tak by było.

Trzeba przeczytać tez te kilka zdań zamieszczonych w artykule a nie tylko sam tytuł.
Ale żebyś nie tracił czasu ...
Cyt : " Może jakiś zawodnik w stójce, żeby powalczyć, bo jak na niektórych patrzę, to w stójce porozbijałbym ich przednią ręką, bo to małe rękawice są. Tu jednak trzeba być dobrym i w parterze i w stójce, we wszystkim, to inna sztuka walki - dodał Adamek "
+1 #22 thales 2018-04-16 20:01
Cytuję Bizon:
A teraz proszę , daj mi przykład pięściarzy którzy po prezgranej powiedzieli inaczej :D

Walters po walce z Lomaczenko,Brea zeale po walce z AJ,Molina po walce z AJ,Mollo po walce ze Szpilą ,Proksa po walce z GGG,Roman po walce z Wangekiem II,Algieri po walce z Errollem itd...
+2 #23 thales 2018-04-16 20:03
Cytuję I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej:
Na forum jakieś wynurzania poprawnych politycznie (...)

Zawsze krytykujesz ale nie możesz sobie omówić przyjemności uczestniczenia w nich...
#24 wolfchen 2018-04-16 20:04
Chryssalid to może najpierw odnieś sie do słów swojego kolegi o katolikach ,rozumiem że katolik to musi być prymitywny rasista? No cóz że takie wypowiedzi uderzające w człowieka ze względu na religię przechodzą;)

[cyt.
Jako czlowiek z kolei to niestety w calej swojej szczerosci dosc prymitywny, rasista (otwarcie rasistowskie wypowiedzi w tv niestety w nasyzm kraju jakos przeszly bez krytyki) i nigdy nie przyznajacy sie do zadnej winy.

innymi slowy swietny katolik. koniec cyt
#25 wolfchen 2018-04-16 20:07
A Adamka tak jak zaznaczyłem jeśli wygra widzę z Charrem-Quendo i to ma szanse wygrać - bo sorry ale na dzisiejszych bokserów hw. jest już za mały a uderzenia nokautujacego to zbytnio nie widać :)
+2 #26 Vincent 2018-04-16 21:01
nie marzy mi się jeden tok myślenia, ale marzy mi się otworzenie głów co po niektórych. To , że nie jesteś zwolennikiem misz maszu kulturowego, to nie czyni Cię jeszcze rasistą, ale Adamek wprost mówił, że cieszy się, że córka nie przepada za czarnymi a wyjść może jedynie za Polaka (i to za pozwoleniem tatusia, bo już jednej córce dobrał chłopaka).
Innymi słowy kawał szowinisty, patriarcha, który będzie decydował o losie dorosłych dzieci do tego nie pozwoli
na związek z obcokrajowcem, a co dopiero kimś o odmiennym kolorze skóry.
To najczystszy rasizm i potępianie tego nie ma wiele wspólnego z jakąkolwiek ideologią. Jeśli ktoś wprost uważa inne rasy za gorsze i niegodne swojej to kim niby jest jak nie piewcą supremacji białych?
Mój tekst "sumienny chrzescijanin" i "świetny katolik" nie krytykuje w żaden sposób chrzesijan! To sarkazm , ponieważ katolik w statucie swojej religii ma miłość do bliźniego a nie pogardę do człowieka z uwagi na odmienność!
+2 #27 Vincent 2018-04-16 21:02
swoją drogą gros fanatyków takiego myślenia, nienawidzi muzułmanów, a jako jeden z argumentów podaje że uwaga "nie szanują kobiet", przy czym nie mają nic przeciwko , że Adamek i jemu podobni też chcą wydawaćza mąż "za swoich". co za obłuda!
-2 #28 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2018-04-16 21:06
Cytuję thales:
Zawsze krytykujesz ale nie możesz sobie omówić przyjemności uczestniczenia w nich...

Troszkę się szanownemu koledze poplątało. Ja nie mam nic przeciwko dyskusji, wrzuciłem tylko swoje przemyślenia anty-poprawnie polityczne wielcy prawilni europejczycy waruja na słowo rasizm ksenofobia i tym podobne odruchy normalnego tubylca
-2 #29 I Polski Mistrz Świata Wagi Słomkowej 2018-04-16 21:11
Cytuję Tomaszekk:
swoją drogą gros fanatyków takiego myślenia, nienawidzi muzułmanów, a jako jeden z argumentów podaje że uwaga "nie szanują kobiet", przy czym nie mają nic przeciwko , że Adamek i jemu podobni też chcą wydawaćza mąż "za swoich". co za obłuda!

Tylko tak upie.olą łeb przy samej d.pie bez skrupułów i jeszcze z poklaskiem tłumu u nas w cywilizacji łacińskiej co najwyżej ktoś się pogniewa.
Nie ma to jak szukać na siłę znaku równości między cywilizacja a barbarzyństwem.
+2 #30 Vincent 2018-04-16 21:35
ja z kolei bez skrupolow przypomne, ze czytanie ze zrozumieniem nie jest najmocniejsza Twoja strona trollu.

a słowo "poprawne politycznie" jest podobnie przerzygane i nadużywane jak rasizm i ksenofobia.
+1 #31 Bizon 2018-04-16 22:35
Cytuję thales:
Walters po walce z Lomaczenko,Breazeale po walce z AJ,Molina po walce z AJ,Mollo po walce ze Szpilą ,Proksa po walce z GGG,Roman po walce z Wangekiem II,Algieri po walce z Errollem itd...

Po walce Adamk z Kliczko tez mówił że przegrał bo był gorszy i zdrowie dopisywało więc nie może na nic narzekac. Dopiero pozniej zaczal tworzyc SF ale to moglo byc wynikiem ciosow Kliczki :D

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze