Patronat medialny


 2 kwietnia na gali Polsat Boxing Night w Krakowie dojdzie do rewanżowego pojedynku Rafała Jackiewicza (47-14-2, 22 KO) z Michałem Syrowatką (13-1, 4 KO). W grudniu "Wojownik" nieoczekiwanie znokautował Syrowatkę, a przed drugim ringowym starciem, pięściarze postanowili urządzić sobie małą walkę na słową na portalach społecznościowych. Poniżej prezentujemy treść dyskusji:

Michał Syrowatka: To początek mojej wielkiej kariery. Tą walką zamierzam zakończyć karierę starego wilka.

Rafał Jackiewicz: No Michcio mocne słowa o kończeniu mojej kariery jak na gościa, który przegrał ze starym osłem. Muszę was wszystkich zmartwić, bo moim 14 oprawcom nie udało się zakończyć mojej kariery i na pewno nie zrobi tego Michał i nawet nie jest mi przykro z tego powodu.

Michał Syrowatka: Rafcio, pewnych rzeczy w sporcie się nie przeskoczy. Co prawda jesteś dość cwanym starym osłem i właśnie to mnie uśpiło w naszym pierwszym spotkaniu, ale tym razem potraktuję Ciebie bardzo poważnie i Twoja sportowa kariera dobiegnie kresu. Taka jest kolej rzeczy, tak być musi i tak będzie, ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość - celebrytą będziesz mógł być dalej.

Rafał Jackiewicz: Te mądrala - celebryta ,3/4 emeryt położył cię w 4 rundzie na dechy aż zatańczyłes oberaska, a ty chcesz kończyć moją karierę???? Pokaż coś więcej niż taniec z gwiazdami a może ktoś ci w to uwierzy. Dla ciebie też mam wiadomość - 2 kwietnia skończysz tak samo.

Michał Syrowatka: Jak to bylo w pewnym wierszu "Nam strzelać nie kazano" - każdy cię uznał za tak słabego, że liczyla się publika, która chce igrzysk, a nie staruszka skończonego w pierwszej rundzie... Tym razem nie odpuszczę Rafciu

Rafał Jackiewicz: Podczas naszego ostatniego spotkania tańczyłeś jak wstawałeś z desek, teraz cytujesz wiersze, a po 2 kwetnia zostanie ci śpiew. Do tego co krok trzepiesz selfi bicków, to ja się pytam - kto w tym towarzystwie jest celebrytą? A tak swoją drogą, dobrze te twoje igrzyska nam wyszły i ludziom się też podobało, dlatego przyjdą i tym razem po dawkę emocji jaką im dostarczyłeś w Ełku.

Michał Syrowatka: Jesteś boski Rafciu i masz rację z dokończeniem cytatu. Pamiętaj jednak o jego pierwszej części "Nam strzelać..." Pozdrowionka staruszku do zobaczenia w kwietniu.

Rafał Jackiewicz: Oj będę, na pewno.