Chociaż Rafał Jackiewicz (39-10-1, 19 KO) przegrał dwie walki w ciągu kilkunastu miesięcy, znów może być czempionem i zarobić wielkie pieniądze. Były mistrz Europy kategorii półśredniej właśnie dostał atrakcyjną ofertę z USA.
- Nie podniecam się, jeszcze nie przyjechała do mnie walizka pełna dolarów - śmieje się Jackiewicz. - Ale rzeczywiście, jest oferta.
Do Andrzeja Wasilewskiego, promotora Jackiewicza, zgłosili się przedstawiciele jednej z największych amerykańskich grup bokserskich. Zaproponowali Polakowi kontrakt na 5 walk. Jeśli wygra 4 pierwsze, w ostatniej będzie boksował o mistrzostwo świata wagi półśredniej.
- Odesłaliśmy im ofertę z naszą propozycją finansową i czekamy na odpowiedź - zdradza Wasilewski. - Jeśli się zgodzą, za pierwsze pojedynki Rafał dostanie naprawdę dobre pieniądze, a za ostatni - rekordowe.









