Patronat medialny


 


 

20 maja Przemysław Zyśk skończył 30 lat. Tego dnia ogłosił swoją walkę. "Ostrołęcki Taran" podzielił się ważną informacją. Już 25 czerwca na gali w Coventry zmierzy się o pas International Boxing Organization z Samem Eggingtonem.

- Dla mnie to największe wydarzenie w karierze sportowej. Każda walka jest czymś wyjątkowym. Wiem, że od każdego boju zależy moje życie. Zmierzę się z bardzo dobrym zawodnikiem. Teraz chyba nikt nie powie, że walczę ze słabeuszami. Ma na koncie 31 zwycięstw, a to dużo. Wiem, że jestem w stanie wygrać starcie. Oglądałem jego walki. Jest naprawdę dobry - mówi Przemysław Zyśk.

30-latek po raz pierwszy będzie walczył poza Polską. - Dla mnie będzie to drugi lot samolotem w życiu. Raz byłem w Anglii. Teraz po raz drugi wybiorę się na północ Europy. Tyle z moich podbojów świata - śmieje się zawodnik rodem z Ostrołęki.

Zyśk trzykrotnie podpisywał kontrakt na najbliższe starcie. - Czterokrotnie przekładano moją walkę. Nie ma co mówić o przeszłości. Przede mną końcówka przygotowań, które rozpocząłem tak naprawdę w styczniu - mówi.

Pełna treść artykułu na moja-ostroleka.pl >>