Patronat medialny


 


W sobotę w Ostrołęce odbędzie się gala Knockout Boxing Night 19. Podczas tej imprezy kibice zobaczą w akcji m.in. byłego mistrza Europy wagi średniej Kamila Szeremetę, a pierwszą walkę wieczoru stoczy Przemysław Zyśk. Zakłady bukmacherskie eWinner - oficjalny partner grupy KnockOut Promotions, wystawiły kursy na sobotnie zestawienia. Na kogo opłaca się postawić przed KBN 19?

Przemysław Zyśk - Juan Ruiz
Dla pięściarza z Ostrołęki to będzie bardzo poważny test - pod względem sportowym i emocjonalnym. Po raz pierwszy zaboksuje przed własną publicznością, a jego występ będzie główną atrakcją imprezy. Pierwsze rundy mogą być nerwowe w wykonaniu Polaka. Wenezuelczyk jest zawodnikiem, który mocno bije, a w pierwszych minutach będzie dla ostrołęczanina najgroźniejszy. To powinien być dla Zyśka trudny test, który może pokazać jego prawdziwy pięściarski potencjał. Polak jest faworytem i powinien zdać ten egzamin, jednak należy spodziewać się pełnego dystansu.

Typ Ringpolska.pl: Zyśk wygra na punkty - kurs 2.40

Kamil Szeremeta - Nizar Trimech
Białostoczanin wraca na polski ring po dłuższej przerwie i bardzo wymagających walkach, które toczył w Stanach Zjednoczonych. Trimech nie ma efektownego bilansu, jednak w dotychczasowych występach wyglądał na solidnego pięściarza, który ma nieprzyjemny styl. Szeremeta jest lepszym zawodnikiem, jednak nigdy nie był królem nokautu, dlatego tym razem prawdopodobnie ponownie kibice zobaczą go na pełnym dystansie.

Typ Ringpolska.pl: Szeremeta wygra na punkty - kurs 1.40

Paweł Stępień - Hernan David Perez
Zawodnik ze Szczecina to najlepszy polski pięściarz wagi półciężkiej, którego przed szybszym rozwojem często powstrzymują kontuzje. W ostatnim czasie Stępień ponownie miał problemy zdrowotne, a jego występ był przekładany. 31-latek nie jest zawodnikiem, który szybko wchodzi w walkę, zwłaszcza po kontuzji. Stępień może wygrać przed czasem w końcowych rundach, jednak lubiący klinczować Argentyńczyk powinien przetrwać pierwszą połowę pojedynku.

Typ Ringpolska.pl: Walka potrwa powyżej 5,5 rundy - kurs 1.85

Typuj wyniki gali KBN 19 w eWinner >>