Patronat medialny


 Tomi Silvennoinen (9-1, 5 KO) wylewa siódme poty na treningach przed walką z Przemysławem Zyśkiem (13-0, 4 KO). Pojedynek będzie jedną z głównych atrakcji gali Knockout Boxing Night 12, która odbędzie się 29 sierpnia w Suwałkach.

24-letni Fin przybędzie do Polski w dobrym towarzystwie. W jego narożniku stanie ojciec byłego mistrza Europy wagi ciężkiej Roberta Heleniusa, który w marcu znokautował Adama Kownackiego. Karierą pięściarza ze Skandynawii opiekuje się z kolei Markus Sundman, który prowadzi także interesy Heleniusa.

Silvennoinen jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Unii Europejskiej i swoim występem nad Wisłą ryzykuje utratę szansy walki o ten pas. Fin wierzy jednak, że jest w stanie wygrać z Zyśkiem o czym często przekonuje w swoich mediach społecznościowych. Od wielu tygodni Fin publikuje nagrania i zdjęcia z treningów.

Przemysław Zyśk od kilku miesięcy głośno zapewnia o swojej gotowości do toczenia walk na wyższym poziomie, także poza granicami Polski. Najbliższy pojedynek może przybliżyć "Ostrołęckiego Tarana" do poważnych europejskich wyzwań

Główną atrakcją gali KBN 12 będzie powrót na ring niedawnego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej Macieja Sulęckiego, którego czeka pojedynek z Sashą Yengoyanem. Podczas gali w Suwałkach kibice zobaczą między linami także Mateusza Tryca, który skrzyżuje rękawice ze Sladanem Janjaninem. Kolejne zawodowe pojedynki stoczą również niepokonani Kamil Bednarek oraz Denis Krotiuk.

Kup bilety na galę KnockOut Boxing Night 12 w Suwałkach!