Patronat medialny


 

Spotkanie Master LIVE, to inicjatywa Przemka Salety i kilku młodych osób, którzy promują zdrowy styl życia, aktywność i pracę nad sobą. Celem wydarzenia jest promocja takich dyscyplin jak Boks, Muay Boran jak również prawidłowej diety i systematycznego treningu, a także motywacji do pracy nad sobą.

W niedzielę 15.04.2018 r. w Warszawie na PGE NARODOWYM odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Przemkiem Saletą. Spotkanie, na którym oko w oko staniesz z żywą legendą, która opowie Ci o pracy nad Twoją sylwetką, systematyką, zrzuceniu zbędnych kilogramów, utrzymaniu prawidłowej formy i motywacją do pracy. Poznasz trening bokserski z zupełnie innej perspektywy, odnajdziesz w sobie inspirację do pracy nad sobą, dowiedz się jak zmienić ciężkie treningi w styl życia i przyjemność. Będziesz mógł zadać dowolne pytanie i uzyskać na nie odpowiedź. Nauczysz się wyznaczać cele, aby być ciągle zmotywowanym do treningów.

Sportowiec, komentator, człowiek mediów. Urodzony we Wrocławiu, wychowany w Bystrzycy Kłodzkiej, od lat mieszkający w Warszawie. Walczył w boksie, kick-boxingu, K-1 i MMA. Jego największymi sportowymi sukcesami było mistrzostwo świata w kick-boxingu i mistrzostwo Europy w boksie. Zagrał w kilkunastu filmach, prowadził wiele programów telewizyjnych, był redaktorem naczelnym magazynu dla mężczyzn, prowadzi wykłady motywacyjne dla firm.

Przemek opowie o sobie, swoich sukcesach i porażkach, które musiał pokonać. Przedstawi walkę z cieniem. Przywiezie też dla Ciebie trochę "słońca z Tajlandii", przedstawi więcej informacji o kulturze, religii i Muay Boran. Masz również możliwość potrenować z Przemkiem na sali.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 15.04.2018r. o godzinie 13.30 na stadionie PGE Narodowy. Szczegółowe informacje oraz bilety można nabyć na stronie: www.masterlive.pl. To doskonała okazja na odnalezienie w sobie siły, wiary, motywacji i poznania wspaniałych ludzi. Każdy z gości otrzyma niespodziankę na wejściu.

Dodatkowych informacji udziela: Mariusz Nowakowski (tel. 796 530 432, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.masterlive.pl) {jcomments off}