Patronat medialny


 


Przemysław Saleta (44-7, 22 KO) i Tomasz Adamek (49-4, 29 KO) razem mają 85 lat, jednak obaj zgodnie zapowiadają, że 26 września w Łodzi błysną formą w pojedynku wieczoru gali Polsat Boxing Night. Saleta do wrześniowej walki szykuje się w Krynicy Zdroju, "Góral" na miejsce przygotowań wybrał Łomnicę koło Karpacza. 

- Do walki z Tomkiem Adamkiem będę lepiej przygotowany niż do walki z Andrzejem Gołotą. Zaczynam po prostu z wysokiego poziomu - zapewnia Saleta i dodaje: - Nastawiam się na wojnę, na walkę na wyniszczenie.

Tomasz Adamek po raz ostatni boksował w listopadzie - został wypunktowany przez Artura Szpilkę. Teraz twierdzi, że od wyniku zbliżającej się walki zależeć będą losy jego dalszej kariery. - Ta walka będzie dla mnie sprawdzianem, czy potrafię jeszcze z siebie coś wykrzesać. Na dzień dzisiejszy jest super - mówi były mistrz świata wag półciężkiej i junior ciężkiej.

Tomasz Adamek do tej pory dwukrotnie występował na galach Polsat Boxing Night - wygrał przed czasem z Andrzejem Gołotą i przegrał na punkty ze Szpilką. Przemysław Saleta podczas drugiej edycji polsatowskiej gali zastopował Gołotę.