onet.pl sport


ARTV Chicago


Przegląd Sportowy

Patronat medialny

 

20 kwietnia na gali organizowanej w hali O2 w Londynie Przemysław Runowski (17-0, 3 KO) stanie przed największym wyzwaniem w zawodowej karierze i stoczy walkę z Joshem Kellym (8-0, 6 KO). Polak nie będzie faworytem tego pojedynku, ale jest zdeterminowany, żeby sprawić niespodziankę.

- Mówią, że jadę do kozaka na pożarcie. Tylko pomyślcie, kto tu jest kozakiem - pisze w mediach społecznościowych Runowski.

- To ja biorę walkę z najlepszym młodym prospektem ubiegłego roku, będę boksował przy 20 tysiącach Anglików. Wracam po kontuzji dłoni i roku przerwy. To ja spełniam swój cel. Jedno jest pewne, pojadę tam przygotowany na 100% - przekonuje "Kosiarz".

25-letni Kelly uznawany jest za jeden z największy talentów brytyjskiego boksu. Ostatni pojedynek stoczył w listopadzie ubiegłego roku, wygrywając przed czasem z Walterem Castillo.

Dla Runowskiego będzie to pierwszy występ od maja ubiegłego roku. Pięściarz z Damnicy pokonał wtedy przez dyskwalifikację Sergieja Huliakiewicza.

Komentarze   

#1 EddieBoy 2019-03-13 10:17
Kto w narożniku?
#2 miketyson 2019-03-13 14:23
Cytuję EddieBoy:
Kto w narożniku?

Pewnie Roger Mayweather z Freddie Rouchem.
#3 Szewa 2019-03-13 14:59
A skończy się pewnie na trio:Przemysła- Runowski-Kosiar z w narożniku ;)
+2 #4 thales 2019-03-13 15:13
Kolejny raz biorę się za zrozumienie tego co mówi Runowski i nie kumam po prostu.

"Jadę spełnić swój cel"- no niech mnie kule
#5 Pawel Przedlacki 2019-03-13 16:18
Lepiej by bylo napisac w tytule artykulu:"Jade na pozarcie spelnic swoj cel"; wtedy byloby wszystkim zrozumiale i tobie thalesie tez. :-)
#6 MrCrowley 2019-03-13 16:34
Cel jak widać jest jasno określony: godziwa (oby) wypłata.

Lubię Runowskiego, kibicowałem mu, ale ten wyjazd to po prostu sprzedaż rekordu. Oby Kelly go nie ośmieszył i nie zrobił z niego w ringu głupka. Jak się ogląda jego walki to wydać wyraźnie, że ma on taką tendencję, by ośmieszyć rywala.
+1 #7 thales 2019-03-13 20:54
Cytuję Pawel Przedlacki:
Lepiej by bylo napisac w tytule artykulu:"Jade na pozarcie spelnic swoj cel"; wtedy byloby wszystkim zrozumiale i tobie thalesie tez. :-)

Nie Panie Przedlacki,nie byłoby zrozumiałe.Może jestem mało błyskotliwy,mam problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy ?
Runowski strzela jak z karabinu o kontuzjach,dług iej przerwie, ogromnej widowni i utalentowanym Angliku.Jaki więc jest ten jego "cel do spełnienia".Pom ijam już ,że spełniają to sie sny,marzenia a cele się realizuje,ale to drobny szczegół wobec tej dwuznacznej wypowiedzi.Chyb a,że chciał zakomunikować,ż e został wysłany na pewny odstrzał...
#8 Pawel Przedlacki 2019-03-13 21:50
Cytuję thales:
Nie Panie Przedlacki,nie byłoby zrozumiałe.Może jestem mało błyskotliwy,mam problemy ze zrozumieniem prostych rzeczy ?
Runowski strzela jak z karabinu o kontuzjach,długiej przerwie, ogromnej widowni i utalentowanym Angliku.Jaki więc jest ten jego "cel do spełnienia".Pomijam już ,że spełniają to sie sny,marzenia a cele się realizuje,ale to drobny szczegół wobec tej dwuznacznej wypowiedzi.Chyba,że chciał zakomunikować,że został wysłany na pewny odstrzał...

Przepraszam ale nie zamierzalem robic z tego wpisu zadnej osobistej wycieczki w twoja strone. Zreszta jak napisalem" wszystkim" tzn. mnie tez. Tak wyszlo. Pozdro.

Nie masz uprawnień do komentowania

Najnowsze komentarze