Patronat medialny


 


Doskonale znany polskim kibicom Felix Lora (18-18-5, 9 KO) będzie przeciwnikiem Przemysława Runowskiego (9-0, 2 KO) podczas gali w Kopalni Soli w Wieliczce, która odbędzie się 17 października - poinformował na Twitterze Tomasz Babiloński.

Mieszkający na co dzień w Barcelonie Lora boksował już w Polsce sześciokrotnie, wygrywając m.in. z Krzysztofem Cieślakiem i Krzysztofem Szotem. W ostatnim czasie pięściarz urodzony na Dominikanie toczył również pojedynki z Michałem Chudeckim i Michałem Syrowatką.

Podczas tej samej imprezy jeden z najlepiej zapowiadających się pięściarzy młodego pokolenia Marek Matyja (9-0, 4 KO) zmierzy się z Michałem Ludwiczakiem (12-1, 5 KO), z kolei wracajcy na ring po dwóch porażkach Paweł Głażewski (23-4, 5 KO) skrzyżuje rękawice z Bartłomiejem Grafką (14-17-1, 6 KO), który niedawno zanotował w Niemczech sensacyjne zwycięstwo z Dustinem Dirksem.

W Wieliczce na ring po dwuletniej przerwie wróci również Krzysztof Zimnoch (17-0-1, 11 KO), którego rywal nie jest jeszcze znany.