Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Majewski Łaszczyk

Zawodnicy Global Boxing Promotions - Kamil Łaszczyk (2-0, 2 KO) i Przemek "The Machine" Majewski (15-0, 10 KO) wystąpią w najbliższy piątek 1 kwietnia na gali "Unfinished Business" w Filadelfii, organizowanej przez KEA Boxing.

Rywalem Majewskiego będzie pochodzący z Denver, Colorado Amerykanin Allen Medina (8-18, 1 KO). - Bardzo się cieszę, że już w piątek mogę walczyć w Filadelfii - mówi Przemek. - Od ostatniej walki, 9 grudnia, nie miałem zbyt długiej przerwy w treningach. Kontuzja łuku brwiowego powstrzymywała mnie tylko przez pewien czas od sparingów, ale wykorzystałem ten okres na pracę nad elementami technicznymi i obroną. Przez cały styczeń i początek lutego trenowałem razem z Adamem Kownackim w Atlantic City. Każdy dzień zaczynaliśmy od biegu połączonego z treningiem siłowym, dwa poranki w tygodniu spędzaliśmy na basenie. Wieczorami oczywiście treningi bokserskie. W połowie lutego dowiedziałem się, że moja kolejna walka zaplanowana jest już na kwiecień, co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do ciężkiej pracy.

- Jako zawodowy bokser nigdy jeszcze nie walczyłem w Filadelfii, ale większość moich amatorskich potyczek, między innymi tych w turnieju Golden Gloves, stoczyłem właśnie w tym mieście - dodaje Majewski. "Czuję się świetnie przygotowany, fizycznie i mentalnie. Nie mogę się doczekać piątku.

Łaszczyk spotka się w ringu z Portorykańczykiem Javierem Ramosem (2-5, 0 KO). Dla Kamila będzie to trzeci zawodowy pojedynek i jednocześnie ostatni przed jego powrotem do Polski z 2-miesięcznego obozu w Global Boxing Gym w New Jersey. - Cieszę się, że mogę kolejny raz walczyć w USA. Trenowałem ciężko przez ostatnie dwa miesiące, w tym czasie stoczyłem już dwie walki zawodowe. Chcę wygrać kolejną, nieważne czy przed czasem, czy na punkty - mówi Kamil. - Niewiele wiem o swoim przeciwniku, znam tylko jego rekord. Przegrał 5 walk, ale ma dużo większe doświadczenie na zawodowym ringu niż ja, dlatego nie mogę założyć, że będzie łatwo. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli i wrócę do kraju z rekordem 3-0.

Bilety na galę w cenach $100 (VIP), $65 i $45 dostępne są do nabycia na www.keaboxing.com lub pod numerem 267-687-7560. Drzwi otwarte od 7:30PM, pierwsza walka zaplanowana jest na 8:00PM.

Więcej informacji na temat Kamila Łaszczyka i Przemka Majewskiego na www.globalboxing.com.{jcomments on}