Miasto Wałcz

Patronat medialny


 

Przemysław MajewskiPrzemysław Majewski (14-0, 9 KO) po raz drugi w swojej karierze wystąpi w hali Prudential Center w Newark, w 8-rundowym pojedynku z Amerykaninem Eddiem Caminero. Walką wieczoru tej gali będzie pojedynek Tomasza Adamka z Vinnym Maddalone o tytuł IBF Intercontinental w wadze ciężkiej. Za promocję imprezy zaplanowanej na 9 grudnia odpowiadają Main Events, Ziggy Promotions i Star Boxing.

Przemek zadebiutował na zawodowym ringu w 2006r nokautując w 2. rundzie Terry'ego Peacock'a. Od tamtej pory stoczył 13 kolejnych walk, pokonując między innymi takich zawodników jak Jimmy Lubash (13-1) czy Latif Mundy (8-0). Podczas swojej ostatniej walki w październiku, niedługo po podpisaniu kontraktu z Global Boxing Promotions, przez techniczny nokaut wygrał z Meksykaninem Josephem Gomezem.

- Ta walka jest dla mnie szczególnie ważna - mówi Przemek - Mam okazję kolejny raz wystąpić przed polską publicznością, zarówno tą zgromadzoną w Prudential, jak i przed telewizorami (walka będzie transmitowana m. in. przez Polsat). Zależy mi na tym, żeby dobrze zaprezentować się na tej gali. Mam za sobą kilka tygodni ciężko przepracowanych treningów. Skupialiśmy się głównie na elementach technicznych i pracy nóg i staraliśmy się eliminować błędy popełnione w ostatniej walce. Poza tym oczywiście trening kondycyjny i siłowo-wytrzymałościowy-tu zawsze pojawia się coś nowego, trener zawsze urozmaica treningi i nigdy nie wiem co mnie czeka na kolejnym. Mimo że od ostatniej walki minęło niewiele czasu wiem, że ciężko pracowałem i wykorzystałem dobrze te kilka tygodni, na treningach czuję się lepszym zawodnikiem. Wiem, że walka z Eddie Caminero nie będzie łatwa, ale jestem gotowy na wszystko - zapewnia Majewski.

Pochodzący z Massachusetts Caminero (7-3), znany jako "Thunder" ze względu na ogromną siłę ciosów, wszystkie zwycięstwa odniósł przez TKO.


Jego ostatnimi przeciwnikami byli Chris Traietti (8-1) i Joe Smith Jr (6-0).

Bilety na walkę w cenie $53, $78, $103 i $253 (miejsca przy ringu) można kupić w Prudential Center Box Office, dzwoniąc na 800-745-3000 (TicketMaster) lub na stronie www.Prucenter.com

Transmisja z walki odbędzie się za pośrednictwem Polsatu, a także Integrated Sports Media (pay-per-view, $29,95). {jcomments on}