Miasto Mrągowo

Patronat medialny


 Przemek MajewskiGrupa Sauerland Event dzisiaj oficjalnie potwierdziła negocjowany od kilku dni pojedynek pomiędzy Przemysławem Majewskim (21-1, 13 KO) i Patrickiem Nielsenem (19-0, 9 KO). Do walki o pas WBA Inter-Continental dojdzie 7 września w duńskim Frederikshavn.

- To walka, którą akceptując byłem bardziej niż szczęśliwy. Nie mogę się doczekać wyprawy do Danii i walki o ten tytuł. Jestem już notowany wysoko w federacjach WBC i WBO, teraz czas na WBA. Myślę, że to będzie zacięta walka, ale jestem pewien, że po finałowym gongu to ja zabiorę pas do domu - zapowiada Majewski.

- To będzie wymagający test, ale jestem na niego w pełni gotowy. Wyjdę do ringu jak zawsze świetnie przygotowany, moja wiara w siebie w ostatnim czasie bardzo wzrosła i wiem, że posiadam wszystko, aby znokautować Majewskiego - mówi z kolei Nielsen.

- To będzie dla Nielsena najtrudniejszy test w zawodowej karierze. Majewski to wysoko notowany pięściarz światowej klasy. Widziałem kilka jego walk i wiem czemu nazywają go "Maszyną", on ciągle idzie do przodu. Wierzę jednak, że Patrick będzie gotowy na to wyzwanie i zrobi jeszcze jeden krok w kierunku tytułu mistrza świata - podsumował Nisse Sauerland, promotor Duńczyka i główny organizator wrześniowej gali.